site
stats
Home / Bilişim / 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor

7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor

SERVİS ÇAĞIR

6 yıldır bilişim firmalarını ve meraklılarını bir araya getiren Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin 7.’si, 5 ve 6 Aralık 2014 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Zirve, her yıl ortalama 700 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden30.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Zirve;Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşmaktadır.

bzt-2014

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacakoturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, E-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.
Konuşmacı olarak yer alacak isimlerin, Facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.trüzerinden çok yakında açıklanacağı zirveye kayıt ise yine www.btz.org.tr adresinden gerçekleştirilebilecek.

Ayrıcabireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olanödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için:
wwwi.btz.org.tr
www.sosyalmedyaodulleri.com
Sponsorluk ve katılım hakkında sorularınız için: info@btz.org.tr

Lütfen Oylayın

Bir Göz Atın

Whois Neden Kapandı ?

En çok kullanılan ücretsiz alan adı sorgulama hizmeti veren Whois kapandı. Whois.com.tr ‘yi kullanabilmeniz için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir