Anasayfa / Soru Cevap / Çamaşır Makinesi Sadece Tek Yönde Dönüyor ?

Çamaşır Makinesi Sadece Tek Yönde Dönüyor ?

Çamaşır Makinesi Sadece Tek Yönde Dönüyor Program aygıtı arızalanmış olabilir. Program aygıtından motora giden kablolar kontrol edilir. Eğer arıza program aygıtında ise yenisi ile değiştirilir. Hız kontrol ünitesi arızalı olabilir. Kontrol edilir, arızalı ise değiştirilir. yıkama motoru takosu arıza yapmış olabilir .

Sadece Tek Yönde Dönüyor

Çamaşır Makinesi Neden Sadece Tek Yönde Dönüyor ?

Çamaşır makineleri 21.yüzyıl dünyasının en fonksiyonel ve en önemli beyaz eşya teknolojilerinin başında kendisine yer buluyor. Özellikle de günümüzde insanların son derece pratik ve kolay bir şekilde tüm çamaşırlarını ve tekstil ürünlerini kısa süreler içerisinde yıkayabilmelerine yardımcı olan. Çamaşır makineleri tüm dünyada yaşam alanlarının en temel gereksinimlerinin başında kendisine yer buluyor. İleri nesil teknolojisi sayesinde bir çamaşır makinesinden çok daha fazlasını sunan modern teknolojideki çamaşır makineleri. Ile çamaşırları çok daha hızlı, çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik bir şekilde yıkayabilmek mümkün oluyor. Ancak yoğun kullanımı ve pek çok etmene maruz kalması nedeni ile her ne kadar ileri nesil teknolojileri bulunsa da. Çamaşır makinelerinde de çeşitli arızalanmaların meydana gelmesi olası oluyor.

Çamaşır makinenizin sadece tek bir yönde dönüş gerçekleştirmesi sorununa yönelik olarak çamaşır makinenizde bulunan program aygıtının arızalanmış olma olasılığı değerlendirilerek, program aygıtından motora giden kabloları kontrol etmekte ve eğer arızalı ise program aygıtı yenisi ile değiştirilir. İkincil olarak ise makinenizin hız kontrol ünitesinde arıza olasılığı değerlendirilerek, yapılan kontrol sonucunda arızalı olduğu belirlenir ise yenisi ile değişimi yapılır. Servis personellerimizin gerçekleştireceği tüm bu parça değişimlerinde sadece orijinal yedek parça ürün kullanımı gerçekleştirilerek bakımı yapılır.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

En İyi 5 Ücretsiz Ekran Yansıtma Uygulaması

En İyi 5 Ücretsiz Ekran Yansıtma Uygulaması, bugün sizlere telefonlardan bilgisayarlar veya televizyonlarla bağlantı kuracak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi