Ev / Beyaz Eşya / AEG Servisi 444 1 840
AEG Servisi

AEG Servisi 444 1 840

AEG Servisi özel Servis hizmetlerimiz, Türkiye kapsamında bölge bölge ayrılmış ve işinde uzman ekipler tarafından yerine getirilmektedir. Servis hizmetine başvurulara kısa sürede cevap verilmektedir. AEG marka beyaz eşya, kombi ve klima gibi  her türlü bakım onarım ve montaj işlemleri yapılmaktadır.

AEG Servisi

(Bağımsız Özel Teknik Servistir)

AEG Servis Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden firmamız her türlü probleme çözüm bulmaya çalışmaktadır. Servis hizmetlerimiz için telefondan veya internet üzerinden randevu almak mümkündür. Sizin için uygun olan tarih ve saatte teknikte uzman ekip servis hizmeti için yola çıkmaktadır. AEG servis değişim ve yeniliği takip ederek, teknolojik sistemler ile çalışmaktadır.

AEG Klima Servisi

Her türlü beyaz eşya ne kadar dikkatli kullanılsa da bir süre sonra sorun açabilmektedir. AEG marka beyaz eşya ve kombilerde görülebilecek sorunlara bakıldığında, buzdolaplarında en çok görülen problemler buzluk kısmında kar oluşması, buzdolabının soğutmaması, elektrik temas sorunu meydana gelebilmektedir.

AEG Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinelerinde temiz yıkamama, su akıtma ya da kirli suyu boşaltamama, çalışma esnasında ses çıkarma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Bulaşık makinelerinde temiz yıkamama, su akıtma, içine koyulan mutfak malzemelerinin çizilmesi, yıkama esnasında içine su almama veya arızaya geçme gibi problemler görülebilmektedir.

Aeg Markasına Bağımsız  Özel Hizmet sunan Servisimizin Bölgeleri İstanbul Antalya Kocaeli Bursa

AEG marka kombilerde su basıncının düşmesi, peteklere ısı vermemesi ya da suyu ısıtmaması, arıza moduna geçmesi gibi problemler görülebilmektedir. Fırınlarda pişirme işleminin gerçekleşmemesi, elektrik kaçırması veya fırının ısınmaması gibi problemler görülebilmektedir. AEG servis her türlü probleme çözüm bulmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

AEG Ev Aletlerinde Oluşan Sorunlar

AEG servisi ile her türlü beyaz eşya tamir ve bakımının ardından küçük ev aletlerinden oluşabilecek problemlere kısa sürede çözüm bulanmaktadır. AEG Servis Doğru arıza tespiti ve orijinal yedek parça veya aksesuar hizmetleri AEG beyaz eşya servis tarafından karşılanmaktadır. Uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunduğumuz servis hizmeti sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız.

AEG Teknik Servisi

AEG Klima Servisi Bunun yanı sıra hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak servis hizmetini müşterilerimizle buluşturmaktayız. Böylece aile bütçenizi sarsmadan gayet ekonomik bir şekilde AEG markalı ürünlerinizin tamirini yapmış olmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi