Anasayfa / Beyaz Eşya / AEG Servisi 444 1 840
AEG Servisi

AEG Servisi 444 1 840

AEG Servisi özel Servis hizmetlerimiz, Türkiye kapsamında bölge bölge ayrılmış ve işinde uzman ekipler tarafından yerine getirilmektedir. Servis hizmetine başvurulara kısa sürede cevap verilmektedir. AEG marka beyaz eşya, kombi ve klima gibi  her türlü bakım onarım ve montaj işlemleri yapılmaktadır.

AEG Servis

(Bağımsız Özel Teknik Servistir)

AEG Servis Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden firmamız her türlü probleme çözüm bulmaya çalışmaktadır. Servis hizmetlerimiz için telefondan veya internet üzerinden randevu almak mümkündür. Sizin için uygun olan tarih ve saatte teknikte uzman ekip servis hizmeti için yola çıkmaktadır. AEG servis değişim ve yeniliği takip ederek, teknolojik sistemler ile çalışmaktadır.

AEG Klima Servisi

Her türlü beyaz eşya ne kadar dikkatli kullanılsa da bir süre sonra sorun açabilmektedir. AEG marka beyaz eşya ve kombilerde görülebilecek sorunlara bakıldığında, buzdolaplarında en çok görülen problemler buzluk kısmında kar oluşması, buzdolabının soğutmaması, elektrik temas sorunu meydana gelebilmektedir.

AEG Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinelerinde temiz yıkamama, su akıtma ya da kirli suyu boşaltamama, çalışma esnasında ses çıkarma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Bulaşık makinelerinde temiz yıkamama, su akıtma, içine koyulan mutfak malzemelerinin çizilmesi, yıkama esnasında içine su almama veya arızaya geçme gibi problemler görülebilmektedir.

Aeg Markasına Bağımsız  Özel Hizmet sunan Servisimizin Bölgeleri İstanbul Antalya Kocaeli Bursa

AEG marka kombilerde su basıncının düşmesi, peteklere ısı vermemesi ya da suyu ısıtmaması, arıza moduna geçmesi gibi problemler görülebilmektedir. Fırınlarda pişirme işleminin gerçekleşmemesi, elektrik kaçırması veya fırının ısınmaması gibi problemler görülebilmektedir. AEG servis her türlü probleme çözüm bulmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbulKocaeliBursaBursa

AEG Ev Aletlerinde Oluşan Sorunlar

AEG servisi ile her türlü beyaz eşya tamir ve bakımının ardından küçük ev aletlerinden oluşabilecek problemlere kısa sürede çözüm bulanmaktadır. AEG Servis Doğru arıza tespiti ve orijinal yedek parça veya aksesuar hizmetleri AEG beyaz eşya servis tarafından karşılanmaktadır. Uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunduğumuz servis hizmeti sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız.

AEG Teknik Servisi

AEG Klima Servisi Bunun yanı sıra hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak servis hizmetini müşterilerimizle buluşturmak tayız. Böylece aile bütçenizi sarsmadan gayet ekonomik bir şekilde AEG markalı ürünlerinizin tamirini yapmış olmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

AEG Bakım Onarım Verdiğimiz Cihazları

AEG Buzdolabı, AEG Çamaşır Makinesi, AEG Kurutmalı Çamaşır Makinesi, AEG Bulaşık Makinesi, AEG Kurutma Makinesi, AEG Derin Dondurucu, AEG Fırın, AEG Mikrodalga Fırın, AEG Set Üstü Ocak, AEG Ankastre Ürünler, AEG Aspiratör, AEG Su Arıtma Cihazı, AEG Su Sebili, AEG Televizyon, AEG Telefon, AEG Bilgisayar, AEG Yazar kasa, AEG Klima, AEG Kombi, AEG Şofben, AEG Termosifon, AEG Elektrikli Süpürge, AEG Buharlı Ütü, AEG Kahve Makinesi, AEG Çay Makinesi, AEG Blender, AEG Mutfak Robotu, AEG Tost Makinesi, AEG Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !