Anasayfa / Klima / Airfel Klima Servisi 444 1 840
Airfel Servis

Airfel Klima Servisi 444 1 840

Airfel Klima Servisi Tamir sırasında kullanılan yedek parçanın orijinal olması cihazın verimliliği açısından önemlidir. Yıllık bakım ise maddi tasarruf sağlamaktadır. Bundan dolayıdır ki iklimlendirme sisteminde her hangi bir arıza olduğunda muhakkak servislerden yardım istenmelidir.

Airfel Servisi

Airfel, ülkemizin ısıtma ve soğutma cihazlarının üretildiği sektörünün önemli firmalarından biridir. 2011 yılında Daikin, Airfel’in yüzde yüz hissesini satın aldı. Bununla birlikte Airfel,  Daikin teknolojisini ürünlerinde daha etkin bir şekilde kullanmaya başladı. Daikin merkezi Japonya’da bulunan, 1978 yılından beri iklimlendirme sektöründe üretim yapan, dünyanın her köşesine ürün pazarlayan dünyanın önde gelen markasıdır.

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servis Airfel, Daikin’in etkisi ile günümüzde ülkemizin ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında en geniş ürün çeşidine sahip şirketi durumuna gelmiştir. Airfel Servis markanın üretimini yaptığı panel radyatörler, fancoil, klima santralleri, kombi, klima ünitelerinin her birinin kusursuz montaj, bakım ve onarımını tecrübeli elemanları ile yapmaktadır.

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servis İklimlendirme sektöründe dünya devi ile birleşmesi Airfel’e geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesis, deneyimli ve uzman ekip gibi ciddi faydalar sağlamıştır. Ürünlerin geliştirilmiş son teknoloji ile üretilmesi ürünün ömürlük kullanımını sağlamaktadır. Airfel Servis Cihazların ömürlük kullanımı bakımının ve kullanımının talimatlara uygun bir şekilde kullanım ile yakından alakalıdır.

İklimlendirme Sektöründe Airfel

En son model olarak alınan ürün talimatlara uygun kullanılmadığından hemen bozulabilir. Bunun farkında olan firma ürün satın alındıktan sonra montajı kendi servisi olan Airfel Servis ve deneyimli elemanlarına yaptırmaktadır. Montajı yapan teknik elemanlar kullanıcıya ürün hakkında bilgi verip doğru kullanımı sağlamaktadır. Airfel Servisi Ayrıca montajın doğru yapılması adına tecrübeli elemanlar tarafından yapılması önemlidir.

Airfel Servisi Hizmetimizin Kalitesi

Tüketiciye her türlü iklimin olumsuz şartlarına rağmen yaşamlarında konfor sağlayan iklimlendirme sistemleri ısıtma ve soğutma üzerine kurulmaktadır. Sıcakların yüksek olduğu iklimlerde soğutma yani klimalar, soğukların etkili olduğu iklimler için ısıtma yani kombiler üretilmektedir. Airfel yıllar süren Ar-Ge çalışmalarının ardında cihazlarını üretmektedir. Airfel Servisi Kullanıcısına en güzelini sunmak isteyen firma satış sonrasında da müşterisinin her ihtiyacında yardımına koşmaktadır.

Airfel Servis aranıp arıza kaydı oluşturulduğunda teknik elemanlar en kısa süre içinde verilen adrese ulaşmaktadır. Bu tür ürünlerde kısa süre içindeki çözümler oldukça önemlidir. Çünkü hiç kimse sıcakta yanmayı, soğukta donmayı istemez.

İlginizi Çekebilir

VRV Klima Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Sayfa İçindekiler VRV Klima ServisiVRV Klima Bakım Arıza Montaj ServisVRV Klima Sistemleri Bakım VRV Klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi