Airfel Klima Servisi (0850) 811 20 89

Airfel Klima Servisi Tamir sırasında kullanılan yedek parçanın orijinal olması cihazın verimliliği açısından önemlidir. Yıllık bakım ise maddi tasarruf sağlamaktadır. Bundan dolayıdır ki iklimlendirme sisteminde her hangi bir arıza olduğunda muhakkak servislerden yardım istenmelidir.

Airfel Servis

(Bağımsız Özel Servis)

Airfel, ülkemizin ısıtma ve soğutma cihazlarının üretildiği sektörünün önemli firmalarından biridir. 2011 yılında Daikin, Airfel’in yüzde yüz hissesini satın aldı. Bununla birlikte Airfel,  Daikin teknolojisini ürünlerinde daha etkin bir şekilde kullanmaya başladı. Daikin merkezi Japonya’da bulunan, 1978 yılından beri iklimlendirme sektöründe üretim yapan, dünyanın her köşesine ürün pazarlayan dünyanın önde gelen markasıdır.

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Airfel, Daikin’in etkisi ile günümüzde ülkemizin ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında en geniş ürün çeşidine sahip şirketi durumuna gelmiştir. Airfel Servis markanın üretimini yaptığı panel radyatörler, fancoil, klima santralleri, kombi, klima ünitelerinin her birinin kusursuz montaj, bakım ve onarımını tecrübeli elemanları ile yapmaktadır.

Airfel Klima Bakım

Airfel Klima Bakım İklimlendirme sektöründe dünya devi ile birleşmesi Airfel’e geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesis, deneyimli ve uzman ekip gibi ciddi faydalar sağlamıştır. Ürünlerin geliştirilmiş son teknoloji ile üretilmesi ürünün ömürlük kullanımını sağlamaktadır. Airfel Servis Cihazların ömürlük kullanımı bakımının ve kullanımının talimatlara uygun bir şekilde kullanım ile yakından alakalıdır.

Airfel Klima Montaj

Airfel Klima Montaj En son model olarak alınan ürün talimatlara uygun kullanılmadığından hemen bozulabilir. Bunun farkında olan firma ürün satın alındıktan sonra montajı kendi servisi olan Airfel Servis ve deneyimli elemanlarına yaptırmaktadır. Montajı yapan teknik elemanlar kullanıcıya ürün hakkında bilgi verip doğru kullanımı sağlamaktadır. Airfel Servisi Ayrıca montajın doğru yapılması adına tecrübeli elemanlar tarafından yapılması önemlidir.

Airfel Klima Arıza

Airfel Klima Arıza Tüketiciye her türlü iklimin olumsuz şartlarına rağmen yaşamlarında konfor sağlayan iklimlendirme sistemleri ısıtma ve soğutma üzerine kurulmaktadır. Sıcakların yüksek olduğu iklimlerde soğutma yani klimalar, soğukların etkili olduğu iklimler için ısıtma yani kombiler üretilmektedir. Airfel yıllar süren Ar-Ge çalışmalarının ardında cihazlarını üretmektedir. Airfel Servisi Kullanıcısına en güzelini sunmak isteyen firma satış sonrasında da müşterisinin her ihtiyacında yardımına koşmaktadır.

Airfel Servis aranıp arıza kaydı oluşturulduğunda teknik elemanlar en kısa süre içinde verilen adrese ulaşmaktadır. Bu tür ürünlerde kısa süre içindeki çözümler oldukça önemlidir. Çünkü hiç kimse sıcakta yanmayı, soğukta donmayı istemez.

Uzmanlık Alanımız Arifel Klima Cihazları

Airfel Inverter Klima, Airfel Split Klima, Airfel Ofis Tipi Klima, Airfel Ev Tipi Klima, Airfel Kanal Tipi Klima, Airfel Tavan Kliması, Airfel Multi Klima, Airfel Kanallı Klima, Airfel Ticari Klima, Airfel Split tip klimalar, Airfel Paket tip klimalar, Airfel Duvar tipi, Airfel Yer-tavan tipi, Airfel Salon tipi, Airfel Kanal/Gizli tavan tipi, Airfel Kaset tipi, Airfel Çatı Tipi Paket Klimalar, Airfel Duvar Tipi Mono Split Klimalar, Airfel Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Airfel Portatif (Mobil) Klimalar, Airfel Heat Pump VRF Sistemleri, Airfel Heat Recovery VRF Sistemleri, Airfel Hava Soğutmalı VRF Klima, Airfel Su Soğutmalı VRF Klima, Airfel VRF Klima Keşif, Airfel VRF Klima Bakımı, Airfel VRF Klima Montajı, Airfel Chiller, Airfel Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi