Ev / Beyaz Eşya / Altus Servisi 444 1 840
Altus Servisi

Altus Servisi 444 1 840

Altus Servisi Bundan tam 20 sene önce 1998 yılında üretim hayatına giren Altus beyaz eşya üretiminde tüketicisini memnun etmeyi sürdürüyor. “Tüketicilerin hayatına artılar katmak” sloganı ile yola çıkan Altus beyaz eşya dediğimizde ilk akla gelen marka olmayı başarmış durumda. Rusya, Romanya ve Türkiye’de 25.000 çalışanı ve 14 üretim tesisi ile hem hizmet kalitesini arttırmaya hem de müşterilerini memnun etmeyi sürdürüyor. Altus servisi konusunda da fark yaratmaya, her an ulaşabilir olmakla ve müşterilerini bu alanda da memnun etmeyi sürdürüyor.

Altus Servisi

Altus’un ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet verme yeterliliği vardır. Bu durum Altus’u çabuk ulaşılabilir kılıyor. Alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Altus’un bir diğer başarısı ise Türkiye’de 4000’i geçkin satış noktası bulunmasıdır. Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağını elinde bulunduran Altus bu konuda müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi Ülkemizin her bölgesinde hizmetlerine kusursuz bir şekilde devam ediyor. Beyaz eşya, Klima küçük ev aletleri, klimalar, ankastre setler, su ısıtıcıları ve elektrikli süpürgeler gibi çok geniş bir üretim ağı bulunan Altus tüketicilerinin hayatlarına artılar katmaya kusursuz bir biçimde sürdürüyor.

Altus Beyaz Eşya Servisi

20 yıllık birikimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Altus “Alırsın konu kapanır” sloganı ile iddialı ve kaliteli hizmetin bir numarası durumunda. Ürünleriniz herhangi bir arızası durumunda da Altus servisi ile anında iletişime geçip sorununuzu çözme olanağından faydalanabilirsiniz.

Altus Servisi Her An Yanınızda

Altus tarafından üretilen ürünler sıfır arıza amacı ile yapılmış olsa da bazı sıkıntılar yaşanabilir ya da bazı dönemlerde bu ürünlerin kontrolü ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Altus Servisi Eğer böyle bir ihtiyacınız doğarsa deneyimli ve profesyonel ekibimiz size hizmet sunmak için hazırdır. Bu hizmetten faydalanmak için 7 gün 24 saat arayabileceğiniz numaradır. Bu numara çağrı merkezimize aittir.

Altus Servis Vizyonu

Altus Servisi Telefonda arıza kaydı alınır ve en kısa süre zarfında arıza giderilmiş olur. İstediğiniz her saatte çağrı merkezimizi arayabilir ürünlerimizin onarım, montaj ve bakımı için servis isteğinde bulunabilirsiniz. Altus servisi güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile her zaman hizmetinizde olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Elektronik Servisi

Elektronik Servisi 444 1 840

Elektronik Servisi İhtiyacınız olan tüm cihaz tamir hizmetlerini tek bir yerde sağlıyoruz. Televizyon ses sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi