Anasayfa / Beyaz Eşya / Altus Servisi 444 1 840
Altus Servisi

Altus Servisi 444 1 840

Altus Servisi Bir veya daha fazla ev aletiniz çalışıyor mu? Yoksa bir cihaz tamamen çalışmayı durdurdu mu? Samimi ve deneyimli bir teknisyenden, makul bir fiyata güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir hizmet mi istiyorsunuz ? Bir cihaz onarım sorunuyla karşılaştığınızda, daha stresli olabilecek birkaç şey vardır. Buzdolabınız soğumayacağına veya ocak cihazınızın tutuşmayacağına bakılmaksızın, kırık bir cihaz zaman kaybı, para ve sabır ile sonuçlanır. Amacımız, güvenebileceğiniz hızlı, uygun fiyatlı cihaz onarım servisi ile bazı zorlukları hafifletmektir.

Altus Servis

Servisimiz Özel Hizmet Sağlar.

Altus’un ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet verme yeterliliği vardır. Bu durum Altus’u çabuk ulaşılabilir kılıyor. Alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Altus’un bir diğer başarısı ise Türkiye’de 4000’i geçkin satış noktası bulunmasıdır. Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağını elinde bulunduran Altus bu konuda müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi Ülkemizin her bölgesinde hizmetlerine kusursuz bir şekilde devam ediyor. Beyaz eşya, Klima küçük ev aletleri, klimalar, ankastre setler, su ısıtıcıları ve elektrikli süpürgeler gibi çok geniş bir üretim ağı bulunan Altus tüketicilerinin hayatlarına artılar katmaya kusursuz bir biçimde sürdürüyor.

Altus Beyaz Eşya Servisi

20 yıllık birikimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Altus “Alırsın konu kapanır” sloganı ile iddialı ve kaliteli hizmetin bir numarası durumunda. Ürünleriniz herhangi bir arızası durumunda da Altus servis ile anında iletişime geçip sorununuzu çözme olanağından faydalanabilirsiniz.

Altus Ev Aletleri Servisi

Altus tarafından üretilen ürünler sıfır arıza amacı ile yapılmış olsa da bazı sıkıntılar yaşanabilir ya da bazı dönemlerde bu ürünlerin kontrolü ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Hizmet Sağladığımız Altus Özel Servis Bölgelerimiz

AltusKocaeliBursaAntalya

Altus Servis Eğer böyle bir ihtiyacınız doğarsa deneyimli ve profesyonel ekibimiz size hizmet sunmak için hazırdır. Bu hizmetten faydalanmak için 7 gün 24 saat arayabileceğiniz numaradır. Bu numara çağrı merkezimize aittir.

Altus Özel Servis Vizyonu

Altus Servis Telefonda arıza kaydı alınır ve en kısa süre zarfında arıza giderilmiş olur. İstediğiniz her saatte çağrı merkezimizi arayabilir ürünlerimizin onarım, montaj ve bakımı için servis isteğinde bulunabilirsiniz. Altus servisi güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile her zaman hizmetinizde olacaktır.

Bakım Onarım Yaptığımız Altus Ürünleri

Altus Buzdolabı, Altus Çamaşır Makinesi, Altus Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Altus Bulaşık Makinesi, Altus Altus Altus Kurutma Makinesi, Altus Altus Derin Dondurucu, Altus Fırın, Altus Mikrodalga Fırın, Altus Set Üstü Ocak, Altus Ankastre Ürünler, Altus Aspiratör, Altus Su Arıtma Cihazı, Altus Su Sebili, Altus Televizyon, Altus Telefon, Altus Bilgisayar, Altus Yazar kasa, Altus Klima, Altus Kombi, Altus Şofben, Altus Termosifon, Altus Elektrikli Süpürge, Altus Buharlı Ütü, Altus Kahve Makinesi, Altus Çay Makinesi, Altus Blender, Altus Mutfak Robotu, Altus Tost Makinesi, Altus Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !