Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları

Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları Arıza Düzeltme Kurutucunuz bu kodlardan birini görüntülerse, sorunu çözebilecek bazı eylemler vardır. Bu öneriler yardımcı olmazsa, Bize Ulaşabilir veya Yorum kısmından Bizlerle iletişime geçebilir Hizmet Çevrimiçi Bildirebilirsiniz.

Cihazınız hata kodu verdiğinde yapmanız gereken ilk işlem cihazınızı sentetik programına alarak başlat düğmesine 5 sn kadar basılı tutmanız olacaktır. Bu işlemi yaptığınızda cihaz otomatik olarak bütün programları baştan sıfırlayacak ve cihazınızın çalışmasını sağlayacaktır. Çalışmadığı durumda cihazda Teknik servisin yapabileceği bir sorun meydana gelmiş demektir.

Amana Kurutma Makinesi Arıza/Hata Kodu

Hata koduMuhtemel çözümler
AFKısıtlanmış hava akışı. Bu  tiftik ekran veya havalandırma tıkalı olduğunu gösterir; havalandırma, kırılmış, bükülmüş veya çok fazla dönüşe sahiptir. Hata olduğunda kurutma makinesi çalışmaya devam edecektir. Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir tuşa dokunun.
F #

E #

Ekranda “F” ile başlayan bir kod görünürse, F # ve E # arasında değişirse, kurutucu kontrolü servis gerektiren bir sorun tespit etti. Bize Ulaşın veya Online Servis Çizelgesi
L2Düşük veya sıfır voltajı. Bu , evinizin güç kaynağında bir sorun olabilir, kurutucunun ısıtıcısının yanmasını engeller. Bu diyagnoz kodu mevcut olduğunda kurutucu çalışmaya devam edecektir. Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir tuşa dokunun. NOT:  Bu hata sadece ilk kurulum sırasında gösterilecektir.

Takip etmeyi dene:

  • Ev sigortasının patladığını veya devre kesicinin devreye girip girmediğini kontrol edin. Elektrikli kurutucular iki adet ev tipi sigorta veya kırıcı kullanır. Sigortayı değiştirin veya devre kesiciyi sıfırlayın.
  • Güç kablosunun düzgün şekilde takıldığını doğrulayın. Ayrıntılar için Kurulum Talimatlarına bakın.
  • Bir Zamanlanmış Kuru ısıtmalı çevrim seçin ve kurutucuyu yeniden başlatın. Mesaj devam ederse, yetkili bir elektrikçiye danışın.
PFGüç kesintisi. Bu  kurutma döngüsü Elektrik kesintisi nedeniyle kesintiye edildiğini gösterir. Kurutma döngüsünü yeniden başlatmak için BAŞLAT’a basın ve basılı tutun veya ekranı temizlemek için POWER düğmesine basın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi