Anasayfa / Beyaz Eşya / Amana Servisi 444 1 840
Amana Servisi

Amana Servisi 444 1 840

Amana Servisi Arızalı bir cihazın günlük hayatınıza kattığı stresi anlıyoruz. Oldukça saygın bir servis olarak, birinci sınıf bir hizmet sunmak ve müşterilerimiz için ekstra mil gidiyoruz. Teknisyenlerimiz kibar, bilgili ve her cihazın onarımına hak ettiği aciliyet duygusuyla yaklaşıyor.

Amana Servisi Amana beyaz eşya alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir markadır. Ülkemizde buzdolabı satışında öne çıkan marka, satış sonrası teknik servis hizmetlerini de vermektedir. Satış sonrası verilmekte olan bakım ve servis hizmetleri daha çok İstanbul illinde yoğun bir şekilde verilmektedir.

Amana Servisi

Buzdolabı servis hizmetleri her ne kadar kullanıcılar tarafından gereği gibi dikkat edilmese de buzdolabının verimi ve uzun yıllar kullanılabilmesi için gereklidir. Amana servis ortaya çıkabilecek sorunlar için Amana markasındaki buzdolaplarına her an teknik destek hizmetini sağlayabilmektedir. Teknik destek kapsamında buzdolabı onarım, bakım ve arıza gibi alanlarda hizmetler büyük bir ciddiyet, kalite ve güvenle kullanıcılara sunulmaktadır.

Amana Klima Servisi

İstanbul ilinde yoğun bir şekilde verilmekte olan Amana servis sunduğu seçenekler ve avantajlarla tüketicilerine kendini kanıtlamış ve kendi alanında isminden söz ettirir olmuştur. Kimi şehirlerde merkezi olarak bulunan Amana buzdolabı servisi, 7/24 ulaşılabilecek bir hizmettir.

Eğer İstanbul ilinde iseniz ve buzdolabınız ile alakalı bakım, onarım ya da servis ihtiyacınız doğduysa Çağrı numarasını arayarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aramanızın ardından arıza kaydınız oluşturulur ve alanında profesyonel kişiler cihazınızın bulunduğu yere gelerek gerekli sorun tespit ve çözüm işlemlerini gerçekleştirilir.

Amana Buzdolabı Servisi

Amana günümüzde dünyaca ünlü bir marka olup İstanbul ve Ankara gibi büyük illerde hizmetlerini daha yoğun bir şekilde tüketicilerine sunmaktadır. Daha çok buzdolabı alanında satışlarını gerçekleştirmiş markanın diğer ürünleri için de teknik servis bulabilmek mümkündür.

Amana Servisi Buzdolabının yanı sıra çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda da teknik servis ve onarım hizmetleri yetkili servisler tarafından sunulmaktadır. Servis, onarım ve bakım işlemlerinden başka de montaj ya da montaj işlemleri içinde size en yakın Amana servis ile iletişime geçebilir, beyaz eşyanızın başına herhangi bir sorun gelmeden isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Amana Servis Tek yapmanız gereken teknik servise ihtiyaç duyduğunuz an gereken numarayı aramak ve kaydınızı oluşturmaktadır.  Ardından yetkili servis beyaz eşyanızın bulunduğu yere alanında profesyonel kişileri yönlendirerek en kısa sürede kullanıcıları mağdur etmeden sorunu çözüme kavuşturulacaktır.

İlginizi Çekebilir

Klima Montaj Fiyatı İşçilik Ücretleri

Klima Montaj Fiyatı İşçilik Ücretleri

Sayfa İçindekiler Klima Montaj FiyatıKlima Montaj  İşçilik ÜcretleriDiğer hususlar ve maliyetler Klima Montaj Fiyatı İşçilik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi