Ev / Elektronik / Android telefonda ses seviyesini nasıl artırabilirim ?
Android telefonda ses seviyesini nasıl artırabilirim

Android telefonda ses seviyesini nasıl artırabilirim ?

Android telefonda ses seviyesini nasıl artırabilirim ?  Tüm akıllı telefonlar, stereo sisteminizi kıskandıracak kadar hoparlör kalitesine veya ses seviyesine sahip değildir. Bu iki sorun – zayıf konuşmacı yerleşimi ile birlikte – sesin tadını çıkarmanın önüne geçebilir. Ses kalitesini artırmanıza ve Android’de ses düzeyini artırmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

Ayarlarınızı kontrol edin

Android ses deneyiminizi ayarlar aracılığıyla optimize edebilirsiniz. Ancak tüm Android kullanıcı arayüzlerinde bu özellik yoktur, bu nedenle herkes için çalışmaz. Cihazınızda varsa, işlem kolaydır. Ve ilk defa yaptıktan sonra, gelecekte ses ayarlarınızı hızla geliştirebileceksiniz.

Samsung cihazları için kullanmak istediğiniz ses cihazını takmanız (bir tane kullanıyorsanız) ve aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Ayarlar’a girin   ve Sesler ve titreşim öğesine dokunun .
  • Oradan Ses kalitesi ve efektleri çarptı . Ses deneyiminizi geliştirmek için bir dizi seçeneğiniz olmalıdır. 

Xiaomi merkezli MIUI kulaklıklar için bir geliştiriciye sahip. Sadece açın ve kullandığınız türü seçin. Kulak içi ve normal kulaklıklar arasında seçim yapmanız gerekir.

Xperia UI, ClearAudio ayarını kullanmanızı sağlar ve bir ekolayzere sahiptir. Ayarlar üzerinden alabilirsiniz.

HTC’s Sense UI ile BoomSound’u değiştirebilirsiniz, ancak ses olmadan açıldığından korkunç olduğu için kapatılması için hiçbir neden yoktur. Ses ayarlarınızı Oxygen, LG UI veya Stock Android’den optimize edemezsiniz.

AndroidPIT sony xperia x performans 1180
Android ses deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın. 

Yeni bir müzik uygulaması indirin

Stok müzik uygulamasını, daha fazla ses kontrolü içeren bir cihazla değiştirme seçeneğiniz vardır. Poweramp veya PlayerPro’yu öneriyoruz. Her ikisi de ses ayarlaması, ön ayar, bas artırma ve daha fazlası ile sıkıştı. Müzik klasörünüzün uygulama ayarlarında işaretlendiğinden emin olun.

Poweramp, ciddi ayarlar için 10 bantlı bir EQ sunar. En iyi özelliklerin tümüne erişmek için birkaç kuruş ödemek zorunda kalacaksınız ancak bir kez yaptığınızda asla geriye bakamayacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir

Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir ?

Mikrodalga kabartma tozu ile temizleme Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir? Mikrodalga fırınını temizlemenin kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi