Anasayfa / Antalya / Antalya Bosch Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Antalya Bosch Servisi 444 1 840

Antalya Bosch Servisi Beyaz eşya teknik bakım ve onarım servisi olarak attığımız adımdan emin ve attığımız adımı atarken diğer adımların bizlere neler getirebileceğini kestirerek çalışmaktayız. Diğer bir deyimle yapılacak olan işler profesyonelce olması için geçmişteki çalışmalarımızdan pay çıkartmaktayız.

Antalya Bosch Servisi

Firmamız özel servis olarak, beyaz eşya bakım ve onarım servisimiz, hizmet sunulacak alanda servis hizmetinin ihtiyatlılık durumunu hisseder ve o dakikadan sonra servis işlemlerimiz başlar. Sonra bu alanda sıkı bir çalışma yapılarak deneyimliliği, akılı ve yetkinliği ortaya koyarak onarım yapılacak cihaz analiz edilir.

Antalya iline servis sunduğumuz ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Muratpaşa Kepez Konyaaltı Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat ve Serik’tir.

Teknik çalışmaların uygulanacağı cihazın analizi demek, o cihaza ait özelliklerinin bilinmesi ve hangi tür yedek parça kullanılması gerektiğinin tespiti demektir.

Daha sonra TSE uygun yedek parçalar kullanarak cihazınızın onarımını uzman kadromuzla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde cihazınızı size teslim ederken, cihaz hakkındaki bilgilendirmeleri yaparaktan da sizlerin hizmetindeyiz. Cihazlarınızın verimliliği, çalışma esnasındaki çıkardığı sesteki düşmeler ve ömrünü uzatarak güveninizi ve beğeninizi kazanmakta.

Nitelikli çalışma esaslarından ve biz firmamızdan yararlanmak için bizlere ulaşınız.365 gün 24 saat aktif hizmet vermekte, gezici teknik araçlarımızla anında müdahale etmekteyiz. Sizlerden gelen çağrıları bekliyoruz. Beyaz Eşya Kullanıcılarına Arızalı çamaşır Makinesi, Buzdolabı,bulaşık Makinesi, Davlumbaz,Fırın Ve Tüm Beyaz Esya’larınızın Arıza çözümleri İçin tam Donanımlarımızla Doğru Kolay Ve Pratik çözüm Sunmaktayız.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
error: Kopya İzni Yok