Anasayfa / Antalya / Antalya Siemens Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Antalya Siemens Servisi 444 1 840

Antalya Siemens Servisi Senelerin birikimini, ustalığa dönüştüren firmamız, beyaz eşya bakım ve onarım teknik servisi olarak geniş alanda hizmet vermektedir. Sektöründeki firmalar içinde hızla büyüme geliştiren firmamız bünyesinde en az 5 yıllık tecrübesi olan uzman ustalar çalıştırmaktadır.

Antalya Siemens Servisi

Beyaz eşya cihazlarımız elektrik, elektronik ve mekanik alanları içine aldığı için teknisyen ve tekniker çalıştırmakta, çalışan elemanlarımızı da alanındaki en uzman kişilerden seçmekteyiz. Profesyonelliğe verdiğimiz önemle nitelikli çalışma kalitesini artırmaktayız.

Antalya iline servis sunduğumuz ilçeleri; Muratpaşa Kepez Konyaaltı Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat ve Serik’tir.

Beyaz eşya servisi olarak çalışanlarımıza, müşteri memnuniyeti ve müşterilerle olan hitaplarına karşılık vermiş olduğumuz direktiflerle ve eğitimlerle hizmet anlayışımızı sektörün en iyisi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Amaçlarımıza hızlı ve emin adımlarımızla ilerlerken her zaman kendimize daha iyi nasıl oluruzun sorusunu sormaktayız.

Firmamız müşterilerine iyi bir servis deneyimi yaşatmak, yaşam kalitesini yükselten beyaz eşyaların sağlıklı ve güven ile çalışmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını geliştirmektedir.

Firma olarak amaçlarını uygulamak, gelişmeleri durdurmadan devam ettirmek ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını artırmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen telefonları beklemekte ve sizler için arıza servis talep kayıtını açmaktadır.

Açılan kayıt sonucunda teknik servis ekibimiz size verilen saat ve gün de zaman ı aksatmadan gelmekte ve cihazlarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Size gelen ekiplerimiz alanlarında profesyonel oldukları için cihazlarınızın bakımını süratle en doğru metotlarla gerçekleştirmektedirler. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
error: Kopya İzni Yok