Anasayfa / Antalya / Antalya Westinghouse Servisi 444 1 840

Antalya Westinghouse Servisi 444 1 840

Antalya Westinghouse Servisi Teknik servis olarak, firmamız beyaz eşya servisi konusunda uzun yıllardır hizmet veren eski ve köklü bir kuruluştur. Sahip olduğumuz beyaz eşyalar arızalandığı zaman acil çözümlenmek ister. Çünkü çalışırken varlığından haberdar bile olmadığımız beyaz eşya, bakım yaptırmadığımız zaman ansızın bizi yarı yolda bırakıp, günlük hayatımızdaki aksatmalar neden olmaktadır.

Antalya Westinghouse Servisi

Bu yüzden biz teknik servisimiz olarak deneyimli firma çalışanlarımız kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmektedir. Alanındaki uzman kadromuz beyaz eşyalarınızdaki aksaklığa uğratan parçalarının değişiminde ve cihazınız üzerinde yapılacak olan her işleme özveriyle, dikkatle yaklaşmakta sıkıntınızın ortadan kalkması için pür dikkatle çalışmaktayız.

Muratpaşa Westinghouse Servisi

Muratpaşa Westinghouse Servisi Ürününüze yapılacak işlem sonrasında da hizmetlerimizi bir yıl garanti altına alarak siz müşterilerimizin güvenine güven katmakta. Biz firma çalışanları olarak siz müşterilerinizin cihazlarındaki değişen yedek parçalarda orijinal kaçmamaktayız, yedek parçalarda ucuz piyasada fazlasıyla bulunan korsan parçalardan uzakta hizmet vermekte, cihazlarınızın ömrüne ömür katarız.

Teknik servis olarak servis teknisyenlerimiz evinize kadar gelmekte sorununuzu en kısa sürede çözülmemektedir. Gerektiği taktirde ürünlerinizin arızaların yerinde yapılamayacak durumları için atölyemize alınmakta titizlikle incelen cihazlarınız gerekli bilgilendirilmeler sizlere verilerek uygun fiyatlarımızla işlemleri tamamlanmaktadır.

Konyaaltı Westinghouse Servisi

Konyaaltı Westinghouse Servisi Servis hizmetlerimiz sonrasında cihazlarımızdaki performans ve fayda göreceğiniz çalışmalarındaki fark ile memnuniyetiniz standartların üstüne ulaşacaktır. Biz firmamıza 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz beyaz eşyalardaki her türlü sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için sizin hizmetindeyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler firmamızın garanti ve güvencesi altında olup, gönül rahatlığıyla tereddütsüz bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden gelen çağrıları bekliyoruz.

Merkez teknik servis olarak Türkiye geneline servis hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz tüm servis hizmetleri garantilidir. Kalıcı çözümler üretmek bizim işimiz. Cihazınız üzerinde değiştirdiğimiz her parça 1 yıllık bir garanti süresine tabii tutulmaktadır. Yıllarca edindiğimiz tecrübenin yanında işinin uzmanı personellerimiz  tüm eğitimlerini tamamlamışlardır.

Kepez Westinghouse Servisi

Kepez Westinghouse Servisi Beyaz eşya, klima ve kombi üzerine hizmet sunmaktayız. Hizmet sektörünün, servis sektörü koluna bağlı kalarak işlerimizi yürütmekteyiz.  Sizlerin servis ihtiyacını karşılayabilmek için gezici servis ekiplerimizi kurduk bu gezici servis ekiplerimizi bölge bölge ayırdık, Müşterilerimizin bulunduğu bölgeye  göre gezici servis ekiplerimizi gün içerisinde yönlendirerek servis hızımızı arttırdık. Sektörümüzde büyüme göstererek servis ağımızı genişlettik.

Antalya Westinghouse Servisi

Sizlerinde çamaşır  makinesi, kliması, buzdolabı, fırını, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, kombisi, ocağı, kurutma makinesi gibi cihazları arıza gösterdiyse yada çalışmıyorsa veya montaj demontaj gibi işlemlerinin yapılması gerekiyorsa bizlerle irtibata geçin. Çağrı merkezi personellerimiz sizlerden gelebilecek olan her türlü soruya yanıt  sunmak için hazır beklemektedirler.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi