Anasayfa / Beyaz Eşya / Arçelik Servisi 444 1 840
Arçelik Servisi

Arçelik Servisi 444 1 840

Arçelik Servisi Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markası olan Arçelik dünya genelinde 30,000 çalışan ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Başta Türkiye olmak üzere Çin, Güney Afrika, Rusya, Romanya, Pakistan ve Tayland ülkelerinde hizmetlerini sürdüren Arçelik, toplamda 18 üretim tesisine sahiptir. Aynı zamanda kendi bünyesinde ürettiği Dawlance, Altus, Defy, Flavel, LEisure, Elektrabrezeng, Blomberg gibi markalarla da 130’u aşkın ülkede hizmetlerini sürdürmektedir.

Arçelik Servisi

( Arçelik Markasından Bağımsız Özel Servis )

Arçelik Servis Ürettiği bu markaların servis süreleri boyunca servis hizmetlerini de yüksek kaliteyle vermektedir.  Arçelik Servis ülkemizde verilen beyaz eşya servisleri arasında en güvenilir ve kalite bakımından en üstün olanıdır. Zamanla yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde ürünlerin servis ihtiyacı minimuma indirilmeye çalışılmış ancak servis ihtiyacı duyulduğunda ise yüksek bir özenle gerçekleştirilmiştir.

Arçelik Tamircisi

Arçelik marka ürünleri ve yan ürünleri zaman zaman kullanıcı hatalarıyla ya da fabrikasyon esnasında oluşan hatalardan dolayı arıza verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşınca yapılması gereken Arçelik Servis noktamızla iletişime geçmektir.

İletişime geçildikten kısa bir süre sonra alanında profesyonel kişiler arıza veren beyaz eşya ile ilgilenmekte ve sorunu derhal çözüme kavuşturmaktadırlar.

Karşınıza çıkan yönlendirmeler ile sizinle ilgilenecek olan kişiler ile irtibata geçebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Arçelik Tamir Bakım Ve Onarım

Bazı ürünler kullanıcı hataları yüzünden arıza verebilmektedirler, Eğer hata kullanıcı kaynaklı ise garanti kapsamında değerlendirilmezken fabrikadaki üretim esnasında yapılan bir hata sebebiyle garanti kapsamında tamir edilmektedir. Arçelik beyaz eşya servisi arıza ortaya çıkması halinde ürünün sorununu tespit edip gerekli çözüm yollarını kullanıcılarına sunmaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, kurutmalı çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, set üstü ocak, su arıtma cihazı ve aspiratör gibi oldukça geniş bir çeşitlilikteki ürünün bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekte ve kullanıcılarını beyaz eşyasız bırakmadan, mağduriyetlerini en aza indirerek sorunu Arçelik Klima Servis çözüme kavuşturmaktadır.

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi Arçelik markasına ait olan tüm ürünlerin bakımı, onarımı ve montajı hususunda hizmet üretme kabiliyetine sahip olan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama hususunda ise oldukça başarılı olmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Klima Bakım Servisi COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi 444 1 840 COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi Corona COVID-19 Dezenfeksiyon Hizmetleri Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmak için temiz olması …

soru sor

2 Yorumlar

 1. ramazanceldir

  Ben Sağlık Ocağında aşı dolabı olarak kullanılan bir dolapta yaklaşık bir aydır var olan bir problemi soracağım.
  Önceden buzdolabı ısı grefiği 3-6 / 4-6 dereceler arasında gider gelirdi. Şimdi ise 3-8 arasında gidip geliyor, bazen 8’in üzerine çıkıyor. Bu da bizi tedirgin ediyor. yükselmesin diye ısı ayarını yükseltemiyoruz, çünkü aşağısı daha tehlikeli. 8’in üzerine çıkmasa, yada çıkmayacağından emin olsak sorun olmayacak, fakat eskisine göre bu değişim bizi her an aşı bozulamsına yol açacak diye tedirginiz.
  Bu durum nedeni nedir?
  Çözümü konusunda bilglendrirseniz seviniriz.

  Buzdolabı no frost.

  • Adept

   Buzdolabınızın Marka modeli yazar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi