Arçelik Servisi (0850) 811 20 65

Bosch Servisi

Arçelik Servisi % 100 Memnuniyet garantisi, Memnuniyet seviyeleriniz her zaman% 100 olacak şekilde, yüksek kalitede hizmet sunmak için sadece en kalifiye profesyonelleri işe alırız. Zamanında Varış – Profesyonellerimiz ile her zaman, kapınıza zamanında ulaşmasını sağlıyoruz.

Arçelik Servis

(Arçelik Markasından Bağımsız Özel Servis)

Arçelik Servis Ürettiği bu markaların servis süreleri boyunca servis hizmetlerini de yüksek kaliteyle vermektedir.  Arçelik Servis ülkemizde verilen beyaz eşya servisleri arasında en güvenilir ve kalite bakımından en üstün olanıdır. Zamanla yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde ürünlerin servis ihtiyacı minimuma indirilmeye çalışılmış ancak servis ihtiyacı duyulduğunda ise yüksek bir özenle gerçekleştirilmiştir.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi, ürünleri ve yan ürünleri zaman zaman kullanıcı hatalarıyla ya da fabrikasyon esnasında oluşan hatalardan dolayı arıza verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşınca yapılması gereken Arçelik Servis noktamızla iletişime geçmektir.

 • Arçelik Buzdolabı Arızaları
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Arızaları
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Arızaları
 • Arçelik Kurutma Makinesi Arızaları
 • Arçelik Klima Arızaları

İletişime geçildikten kısa bir süre sonra alanında profesyonel kişiler arıza veren beyaz eşya ile ilgilenmekte ve sorunu derhal çözüme kavuşturmaktadırlar.

Karşınıza çıkan yönlendirmeler ile sizinle ilgilenecek olan kişiler ile irtibata geçebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Arçelik Ev Aletleri Servisi

Arçelik Ev Aletleri Servisi Bazı ürünler kullanıcı hataları yüzünden arıza verebilmektedirler, Eğer hata kullanıcı kaynaklı ise garanti kapsamında değerlendirilmezken fabrikadaki üretim esnasında yapılan bir hata sebebiyle garanti kapsamında tamir edilmektedir. Arçelik beyaz eşya servis arıza ortaya çıkması halinde ürünün sorununu tespit edip gerekli çözüm yollarını kullanıcılarına sunmaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, kurutmalı çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, set üstü ocak, su arıtma cihazı ve aspiratör gibi oldukça geniş bir çeşitlilikteki ürünün bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekte ve kullanıcılarını beyaz eşyasız bırakmadan, mağduriyetlerini en aza indirerek sorunu Arçelik Klima Servis çözüme kavuşturmaktadır.

Arçelik Ev Aletleri Servisi Arçelik markasına ait olan tüm ürünlerin bakımı, onarımı ve montajı hususunda hizmet üretme kabiliyetine sahip olan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama hususunda ise oldukça başarılı olmaktadır.

Bakım Onarım Yaptığımız Arçelik Ürünleri

Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Arçelik Arçelik Kurutma Makinesi, Arçelik Arçelik Derin Dondurucu, Arçelik Fırın, Arçelik Mikrodalga Fırın, Arçelik Set Üstü Ocak, Arçelik Ankastre Ürünler, Arçelik Aspiratör, Arçelik Su Arıtma Cihazı, Arçelik Su Sebili, Arçelik Televizyon, Arçelik Telefon, Arçelik Bilgisayar, Arçelik Yazar kasa, Arçelik Klima, Arçelik Kombi, Arçelik Şofben, Arçelik Termosifon, Arçelik Elektrikli Süpürge, Arçelik Buharlı Ütü, Arçelik Kahve Makinesi, Arçelik Çay Makinesi, Arçelik Blender, Arçelik Mutfak Robotu, Arçelik Tost Makinesi, Arçelik Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Comments (4)

 • Ramazanceldir

  Ben Sağlık Ocağında aşı dolabı olarak kullanılan bir dolapta yaklaşık bir aydır var olan bir problemi soracağım.
  Önceden buzdolabı ısı grefiği 3-6 / 4-6 dereceler arasında gider gelirdi. Şimdi ise 3-8 arasında gidip geliyor, bazen 8’in üzerine çıkıyor. Bu da bizi tedirgin ediyor. yükselmesin diye ısı ayarını yükseltemiyoruz, çünkü aşağısı daha tehlikeli. 8’in üzerine çıkmasa, yada çıkmayacağından emin olsak sorun olmayacak, fakat eskisine göre bu değişim bizi her an aşı bozulamsına yol açacak diye tedirginiz.
  Bu durum nedeni nedir?
  Çözümü konusunda bilglendrirseniz seviniriz.

  Buzdolabı no frost.

  • Uzman

   Buzdolabınızın Marka modeli yazar mısınız

 • Hüdaverdi

  Arçelik 5283 NEB Plas buzdolabı var.Teste nasıl alabilirim?
  Ara sıra kaçak akım şalterini açtırıyor.Neyin açtırdığını nasıl tesbit edebilirim?

  • Uzman

   ölçüm yapılmadan teste alarak sağlam olan parçalarada zarar verebilirsiniz ölçerek kesin sonuca ulaşabilrsiniz

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara