Ev / Beyaz Eşya / Ariston Servisi 444 1 840
Ariston Servisi

Ariston Servisi 444 1 840

Ariston Servisi Alanında profesyonel ve güler yüzlü personelimizle uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde Ariston beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemlerinizi hızlı ve kaliteli yapmak konusunda çok iddialıyız.

Ariston Servisi

Ariston markasının geniş bir ürün yelpazesi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden oluşabilecek bir arıza durumunda firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunuzu çözmek için son derece hızlı hareket ederek size ulaşırız ve seri bir şekilde orijinal yedek parçalarımız ve deneyimli personellerimiz ile arıza durumunuzu gideriyoruz.

 Ariston Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimizin Kapsamı

Beyaz eşyalarınız ve mutfak gereçleriniz herhangi bir sebeple arızalanmış olabilir. Bu durumda beyaz eşya ve mutfak gereçleriniz istediğiniz gibi çalışmayacaktır. Aşağıda buzdolaplarınızda yaşanan bazı sorunlar ve çözümleri yer almaktadır:

  • Ariston buzdolabı iyi soğutmuyor mu: Buzdolabınızın kapısı açık kalmış olabilir, sıcaklık ayarı minimumda olabilir ya da dolabınızın içerisinde dolaşan soğutucu gaz ile ilgili problem olabilir.
  • Buzdolabınızın üst kısmı soğutuyor fakat alt kısmında soğutma yok mu: Cihazınız içindeki ısı sensörlerinde duyarlılık azalması vardır, fan motoru bozulmuş olabilir, rezistanslarında bir problem oluşmuş olabilir.
  • Buzdolabı su akıtıyor: gider borusu tıkanmış olabilir, mortun üst kısmında bulunan su tası çatlamış olabilir, cihaz içerisine koyduğunuz sıcak yiyecekler terleme yaptığı için su akıtmaya neden olur.
  • Buzdolabı ara sıra devreye girip çıkıyor: Elektronik program kartı arızalıdır, soğutmayı algılayan termostat çalışmıyordur, ana motor bozulmuş olabilir.

Ariston Klima Servisi

Ariston Klima Servisi olarak yukarıdaki sıraladığımız arızalar dışındaki ürün arızalarında da hızlı ve iddialıyız. Ariston servisi olarak ürünlerin tamir, bakım, montaj ve onarımında müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunulmaktadır.

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi hizmetlerinden faydalanmak istediğinize oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Ariston Kombi Servisi Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalarınızda tekrar eden sorunlarla karşılaşma olasılığınız yoktur. Böylece sizi tekrar tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizin bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız

İlginizi Çekebilir

Ev Aletleri Servisi

Ev Aletleri Servisi 444 1 840

Ev Aletleri Servisi Ev Aletleri Servisi Müşteri Hizmetleri Departmanı Servislerde konut servislerinde birinci sınıf müşteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi