Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F22-F23
Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F22-F23

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F22-F23

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F22-F23 Modern buzdolabı modelleri, geçmiş neslin birimlerinin sahiplerinin hayal edebileceği çok sayıda işleve sahiptir. Bugünün cihazları acil bir elektrik kesintisi sırasında odalardaki sıcaklığı uzun süre koruyabilir, yiyecekleri anında dondurabilir, odanın duvarlarında don görünümünü dışlayan, hava sirkülasyonu sağlayan No Frost sistemleri ile donatılmıştır.

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata/Arıza Kodu F22-F23

Tüm bu özellikler buzdolabı kullanma kolaylığı sağlar. Ancak böyle bir ünitedeki herhangi bir arıza derhal çözülmelidir. Aksi takdirde, ciddi bir arızadan kaçınılamaz. Arızaları önlemek için cihazı doğru şekilde çalıştırmak önemlidir. Teşhis fonksiyonu tarafından önemli yardım sağlanır. Ekranda görünen kodların anlamları hakkında bilgi sahibi olarak şunları yapabilirsiniz:

F22 F23NTC buzdolabında veya evaporatörde Hatalı Arızalı. Bu durumda, bir uzman görüşmesine ihtiyacınız vardır.

Teşhis, onarım durumunda ücretsizdir. Soğutma ekipmanını tamir etmeyi reddederseniz, sorun giderme maliyeti size diğer servis merkezlerinden daha ucuza mal olacaktır. Onarım çalışmasının maliyeti tanıdan hemen sonra ilan edilir. Konsültasyon sırasında ve garanti süresi boyunca, soğutma ekipmanının çalışması ile ilgili sorularınız için Profi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız size her türlü desteği sağlayacaktır ve ekipmanın çalışmasında herhangi bir sorun varsa, ustanın iade ziyareti ücretsizdir.

Evde buzdolaplarının onarılması , bu büyük, ağır ekipmanı bir servis merkezine taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece, nakliyecilerin ve bir aracın hizmetlerini ödemek için paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, nakliye sırasında sorun gidermenin çok daha pahalı olacağı her zaman hasar riski vardır. Evde buzdolaplarının onarımını sipariş ederken , kendinizi böyle bir durumdan koruyacaksınız.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !