Ev / Beyaz Eşya / Ariston Servisi 444 1 840
Ariston Servis

Ariston Servisi 444 1 840

Ariston Servisi Alanında profesyonel ve güler yüzlü personelimizle uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde Ariston beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemlerinizi hızlı ve kaliteli yapmak konusunda çok iddialıyız.

Ariston Servisi

( Ariston Markasından Bağımsız Özel Servis )

Ariston markasının geniş bir ürün yelpazesi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden oluşabilecek bir arıza durumunda firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunuzu çözmek için son derece hızlı hareket ederek size ulaşırız ve seri bir şekilde orijinal yedek parçalarımız ve deneyimli personellerimiz ile arıza durumunuzu gideriyoruz.

 Ariston Beyaz Eşya Servisi Hizmet Alanları

Beyaz eşyalarınız ve mutfak gereçlerini herhangi bir sebeple arızalanmış olabilir. Bu durumda beyaz eşya ve mutfak gereçlerimiz istediğiniz gibi çalışmayacaktır. Aşağıda buz dolaplarınızda yaşanan bazı sorunlar ve çözümleri yer almaktadır:

 • Ariston buzdolabı iyi soğutmuyor mu: Buzdolabınızın kapısı açık kalmış olabilir, sıcaklık ayarı minimumda olabilir ya da dolabınızın içerisinde dolaşan soğutucu gaz ile ilgili problem olabilir.
 • Ariston Buzdolabınızın üst kısmı soğutuyor fakat alt kısmında soğutma yok mu: Cihazınız içindeki ısı sensörlerinde duyarlılık azalması vardır, fan motoru bozulmuş olabilir, rezistanslarında bir problem oluşmuş olabilir.
 • Ariston Buzdolabı su akıtıyor: gider borusu tıkanmış olabilir, motorun üst kısmında bulunan su tası çatlamış olabilir, cihaz içerisine koyduğunuz sıcak yiyecekler terleme yaptığı için su akıtmaya neden olur.
 • Ariston Buzdolabı ara sıra devreye girip çıkıyor: Elektronik program kartı arızalıdır, soğutmayı algılayan termostat çalışmıyordur, ana motor bozulmuş olabilir.

Ariston Klima Servisi

Ariston Klima Servisi özel servis olarak yukarıdaki sıraladığımız arızalar dışındaki ürün arızalarında da hızlı ve iddialıyız. Ariston servis olarak ürünlerin Çamaşır bulaşık buzdolabı kurutma ocak fırın arızalarına tamir, bakım, montaj ve onarımında müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunulmaktadır.

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi hizmetlerinden faydalanmak istediğinize oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Ariston Kombi Servis Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalarınızda tekrar eden sorunlarla karşılaşma olasılığınız yoktur.

Böylece sizi tekrar tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizin bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız.

Ariston Servis Tek bir çatı altında 40 yılı aşkın Ariston teknik bilgisi sayesinde, sahip olabileceğiniz her türlü gereksinimi karşılayabileceğimize eminiz. Tüm ustalarımız, Ariston tarafından eğitim okullarında eğitildi ve onlara Ariston cihazları hakkında geniş bir bilgi verdi ve derinlemesine teknik bilgiye erişim sağladı. Sadece Ariston cihazlarında çalışmak, diğer mühendislere kıyasla onlara rakipsiz bir avantaj sağlıyor.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

2 Yorumlar

 1. REŞAT CEYLAN

  ariston çamaşır makinası su boşaltmiyor drenaj (su boşaltma )pompası çalışiyor.temiz,kontrol ediliyor. boşaltma hortumu açık gibi. birkaç defa çalışıyor sonra yine su boşaltmiyor. tekrar aynı şekilde kontroller yine birşey yok temiz bir kaç çalışmadan sonra tekrar boşaltmiyor. pompa bazen çalışır bazen çalışmamazlık yapabilir mi bilmiyorum. bilgilendirirseniz memnun olurum. tşkler…

  • Adept

   pompa yapabilir, genelde anakart arıza yapmakdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi