Anasayfa / Endüstriyel / Atalay Mutfak Servisi 444 1 840
Atalay Mutfak Servisi

Atalay Mutfak Servisi 444 1 840

Atalay Mutfak Servisi Ticari mutfak ekipmanları, herhangi bir restoranın bel kemiğidir. Bununla birlikte, sık kullanım ve sürekli çalıştırma kaçınılmaz olarak ekipman arızalarına ve beklenmeyen duruş sürelerine neden olur ve mutfağın verimliliğini ve bütçesini büyük ölçüde etkiler.

Atalay Mutfak Servisi

Mutfak ekipmanlarının bakımı, aracınızdaki yağın değiştirilmesi ile karşılaştırılabilir. Temizlik, su kullanım ekipmanının ölçeklerinin temizlenmesi ve pişirme ekipmanının kalibrasyonu gibi düzenli bakım, ekipmanın kullanım ömrünü önemli ölçüde artırabilir.

Arıza Bakım Montaj

Atalay Mutfak Servisi Düzenli bakım ziyaretleri planlamak, onarım ihtiyacını azaltmak için mükemmel ve uygun maliyetli bir çözümdür. Bir bakım programı, restoran işletmecilerinin olası sorunları tespit etmesine, ekipman verimliliğini en üst düzeye çıkarmasına ve yüksek onarım maliyetlerinden kaçınılmasına ve değiştirilmesine yardımcı olabilir.

Markadan bağımsız Özel servis Sağlayıcısıyız.

Parça ve Servis

Aşağıdakiler gibi donanımlar için 24 saat hizmette olan servisle parça, servis ve garanti çalışması yaparız:

  • Bulaşık Makineleri
  • Fırınlar / aralıkları
  • Mikserler
  • İçecek ekipmanları
  • Mikrodalgalar
  • Kombinasyon fırınları
  • Gıda işlemcileri
  • Buharlı su ısıtıcıları
  • Fritöz
  • Dilimleyiciler

Özel ticari mutfak Bakım Onarım temizleme ekibimiz, ilk elden çıkarma temizliği bilgisine sahiptir; tam eğitimlidirler, böylece görevin endüstri standartlarına uygun olacağına dair güvence verirler. Aspiratörlerinizi ne zaman ve ne sıklıkta temizleyeceğinizi değerlendirmenize yardımcı olabiliriz. Sizi ‘düzenli’ listemize koyacağımız, daha önce arayacağınız ve randevu alacağınız için hatırlamanıza gerek kalmayacak.

Catering yöneticileri, sağlık ve güvenlik gerekliliklerini en üst düzeyde tutmanın zorlu görevini sürekli olarak sürdürürken, aynı zamanda kontrollü bütçeler içinde çalışmak ve bu nedenle doğru ticari mutfak temizleyicilerini bulmak zorunludur. Ticari Mutfak Temizlik Hizmetleri ekibimiz bu alanda uzmandır ve sektörün talep ve düzenlemelerinin önüne geçmek için düzenli kurslara katılır.

İlginizi Çekebilir

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Sanayi Tipi Buzdolabı ServisiEndüstriyel Buzdolabı Tamir Servisi Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi bölge genelinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi