Baymak Klima Servisi (0850) 811 20 87

Bosch Servisi

Baymak Klima Servisi klima kombi Isıtma, soğutma, su ısıtıcıları, yenilenebilir enerji sistemleri ve su teknolojileri üretimi yapan Baymak bir evde temel ihtiyaç olarak görülen bütün ürünleri üretmektedir. Isıtma sistemlerinde, kombi, panel ve havlu radyatörler, soğutma sistemlerinde duvar tipi split klima sistemleri ve aksesuarları, su ısıtıcılarında Aqua Boylerler, yenilenebilir enerji sistemlerinde PV enerji sistemleri, su teknolojilerinde ise sirkülasyon pompalarını üretmektedir.

Baymak Servis

(Bağımsız Özel Servis)

49 yıllık bir geçmişe sahip olan Baymak Servis kullanıcılarına güvenilir hizmet sunmaktadır. Yaz aylarında klima, kış aylarında kombi evlerimizin en temek ihtiyaçlarıdır. Bir arıza olduğundan hemen servis aranır. Klima olmadan serinlemek kombi olmadan da ısınmak mümkün olmadığından yaygın servis ağı olan marka daha çok tercih edilmektedir.

Baymak Klima Servisi

Bir cihaz almadan önde genellikle servis ağlarının ne kadar yaygın olduğuna bakmaktayız. Servis ağının yaygın olması bir sıkıntı yaşandığında çözüme çabuk ulaşılacağı anlamına geldiğinden önemlidir. Ülkemizde yıllardır hizmet veren Baymak Servis ağı yaygın olduğundan bu konuda da müşteri memnuniyetine sahiptir. Kombi ateş almadığında sıcaklık hemen düşmektedir.

Baymak Klima Montaj

Baymak Klima Montaj Evde bebek varsa ev sahibi hemen telaşlanır. Ürünlerimizin her birinin altında su yükleme vanası bulunmaktadır. Kombinin alev almama ve suyu ısıtmama sebeplerinden biri de suyunun azalmış olması olabiliyor.  Vana açılıp su yüklenip basınç 2’ye doğru çıktıktan sonra rahatlıkla çalışmaya başlar. Su yüklendiği halde hala alev almıyor ise farklı bir sebepten kaynaklandığından servis çağırman daha doğru olacaktır.

Baymak Klima Bakım

Baymak Klima Bakım Isıtma ve soğutma sistemlerinde problem yaşandığında servisin hızlı, tecrübeli olması önemlidir. Baymak servisi tecrübe ve deneyimi önem vermektedir. Marka servis çalışanlarına belirli dönemlerde eğitimler vererek gelişen yeni teknolojiler hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca son dönemlerde üretilen yeni ürünlerde faklı teknolojiler kullanıldığından bu teknolojiler ve yapılması gerekenler hakkında eğitim alınması şart olmaktadır.

Baymak Kombi Arıza

Baymak Kombi Arıza Servislerimiz, resmi tatil, hafta sonu, gece gündüz demeden haftanın yedi günü 24 saat hizmet vermektedir. Kombi ve klimaların bozulmasını beklemeden düzenli bakımlarını yaptırmak gerekmektedir. Yaz ayına girmeden klimanın kış ayına girmeden de kombi bakımı şarttır. Böylede cihaz daha verimli çalışarak maddi tasarruf sağlayacaktır. Yıllık bakımları cihazların zarar görmemesi için güvenli şekilde yapan servislere teslim etmek önemlidir.

Uzmanlık Alanımız Baymak Klimalar

Baymak Inverter Klima, Baymak Split Klima, Baymak Ofis Tipi Klima, Baymak Ev Tipi Klima, Baymak Kanal Tipi Klima, Baymak Tavan Kliması, Baymak Multi Klima, Baymak Kanallı Klima, BaymakTicari Klima, Baymak Split tip klimalar, Baymak Paket tip klimalar, Baymak Duvar tipi, Baymak Yer-tavan tipi, Baymak Salon tipi, Baymak Kanal/Gizli tavan tipi, Baymak Kaset tipi, Baymak Çatı Tipi Paket Klimalar, Baymak Duvar Tipi Mono Split Klimalar,

Baymak Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Baymak Portatif (Mobil) Klimalar, Baymak Heat Pump VRF Sistemleri, Baymak Heat Recovery VRF Sistemleri, Baymak Hava Soğutmalı VRF Klima, Baymak Su Soğutmalı VRF Klima, Baymak VRF Klima Keşif, Baymak VRF Klima Bakımı, Baymak VRF Klima Montajı, Baymak Chiller, Baymak Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara