Anasayfa / Klima / Baymak Klima Servisi 444 1 840
Baymak Servisi

Baymak Klima Servisi 444 1 840

Baymak Klima Servisi klima kombi Isıtma, soğutma, su ısıtıcıları, yenilenebilir enerji sistemleri ve su teknolojileri üretimi yapan Baymak bir evde temel ihtiyaç olarak görülen bütün ürünleri üretmektedir. Isıtma sistemlerinde, kombi, panel ve havlu radyatörler, soğutma sistemlerinde duvar tipi split klima sistemleri ve aksesuarları, su ısıtıcılarında Aqua Boylerler, yenilenebilir enerji sistemlerinde PV enerji sistemleri, su teknolojilerinde ise sirkülasyon pompalarını üretmektedir.

Baymak Servisi

49 yıllık bir geçmişe sahip olan Baymak Servis kullanıcılarına güvenilir hizmet sunmaktadır. Yaz aylarında klima, kış aylarında kombi evlerimizin en temek ihtiyaçlarıdır. Bir arıza olduğundan hemen servis aranır. Klima olmadan serinlemek kombi olmadan da ısınmak mümkün olmadığından yaygın servis ağı olan marka daha çok tercih edilmektedir.

Kaliteli Servis Hizmeti

Bir cihaz almadan önde genellikle servis ağlarının ne kadar yaygın olduğuna bakmaktayız. Servis ağının yaygın olması bir sıkıntı yaşandığında çözüme çabuk ulaşılacağı anlamına geldiğinden önemlidir. Ülkemizde yıllardır hizmet veren Baymak Servis ağı yaygın olduğundan bu konuda da müşteri memnuniyetine sahiptir. Kombi ateş almadığında sıcaklık hemen düşmektedir.

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi Evde bebek varsa ev sahibi hemen telaşlanır. Ürünlerimizin her birinin altında su yükleme vanası bulunmaktadır. Kombinin alev almama ve suyu ısıtmama sebeplerinden biri de suyunun azalmış olması olabiliyor.  Vana açılıp su yüklenip basınç 2’ye doğru çıktıktan sonra rahatlıkla çalışmaya başlar. Su yüklendiği halde hala alev almıyor ise farklı bir sebepten kaynaklandığından servis çağırman daha doğru olacaktır.

Tecrübeli ve Hızlı Servis İmkanı

Isıtma ve soğutma sistemlerinde problem yaşandığında servisin hızlı, tecrübeli olması önemlidir. Baymak servisi tecrübe ve deneyimi önem vermektedir. Marka servis çalışanlarına belirli dönemlerde eğitimler vererek gelişen yeni teknolojiler hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca son dönemlerde üretilen yeni ürünlerde faklı teknolojiler kullanıldığından bu teknolojiler ve yapılması gerekenler hakkında eğitim alınması şart olmaktadır.

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi Servislerimiz, resmi tatil, hafta sonu, gece gündüz demeden haftanın yedi günü 24 saat hizmet vermektedir. Kombi ve klimaların bozulmasını beklemeden düzenli bakımlarını yaptırmak gerekmektedir. Yaz ayına girmeden klimanın kış ayına girmeden de kombi bakımı şarttır. Böylede cihaz daha verimli çalışarak maddi tasarruf sağlayacaktır. Yıllık bakımları cihazların zarar görmemesi için güvenli şekilde yapan servislere teslim etmek önemlidir.

İlginizi Çekebilir

VRV Klima Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Sayfa İçindekiler VRV Klima ServisiVRV Klima Bakım Arıza Montaj ServisVRV Klima Sistemleri Bakım VRV Klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi