Ev / Beyaz Eşya / Beko Servisi 444 1 840
Beko Servisi

Beko Servisi 444 1 840

Beko Servisi Beko beyaz eşya, küçük ev aletleri ve kombi alanında hizmet veren köklü firmalardan bir tanesidir. 120’den fazla beyaz eşya ve ürün çeşidi ile keyifli ve kaliteli yaşam sunun bir markadır. Türkiye’nin her köşesine servis hizmeti sunan Beko kullanıcı bazlı hizmet vermektedir.

Beko Servisi

Beko servisi olarak her türlü arıza, bakım ve onarım işlemlerini dikkatle yerine getirmekteyiz. Deneyimli servis personelimiz ile satın alınan ürünün montaj işleminin ardından her türlü probleme çözüm bulmaya çalışmaktayız. Garanti kapsamında olan ürünlerin tamir ve bakım işlemlerini ücretsiz yerine getirmekle birlikte, garantisi uzatılmış ürünlerin her türlü tamir, tespit ve bakım işlemlerini ücretsiz yerine getirmekteyiz.

Beko Beyaz Eşyalarda Görülebilecek Sorunlar

Rutin bakımları yapılan ürünlerde bile bir süre sonra problem çıkabilmektedir. Beko ürünleri arızalarına baktığımızda:

  • Çamaşır Makinesi: Su almama, su kaçırma, ışıklarının hepsinin yanıp sönmesi, yıkama esnasında ses çıkarma, kazan problemi.
  • Bulaşık Makinesi: Temiz yıkamama, su sızdırma, elektrik temas sorunu, yüksek ses ve su almama.
  • Buzdolabı: Buzluğunun karlanması, soğutmama, elektrik temas sorunu.
  • Kombi: Arıza lambasının yanması, su barı sorunu, gaz sızdırma, su ısıtmama, elektrik temas sorunu.
  • Elektrikli Süpürge: Emiş gücünün kaybolması, motorunda oluşan problem veya elektrik problemleri

görülebilmektedir. Tüm arıza tespit ve tamirini  Beko servis olarak yerine getirmekteyiz.

Beko Servisi İle

Beyaz eşya ve kombilere her türlü orjinal yedek parça temin edilebilmektedir. Takılan yedek parçalara bir yıl garanti kolaylığı sunulmaktadır. Tekrar bir yıl içinde arıza yapan ürünlerin tamiri ücretsiz yapılmaktadır. Her türlü hizmeti kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi Müşteri mağduriyetini en aza indirmek için servis ekibimiz çaba sarf etmektedir. Garantisi bitmiş ürünlerin tamir ve bakımına uyguladığımız uygun fiyatlı tarifeler ile herkesin hizmet almasını sağlamaktayız. Beko tarafından yapılan kampanyalar dahilinde sunulan çeyiz paketi, beyaz eşya paketi veya beyaz eşya seti ürünlerinin her türlü bakım ve tamiri servis hizmeti kapsamına girmektedir. Beko Klima Servisi Aynı zamanda küçük ev aletleri ile kendini kanıtlamış markanın ürünlerinin bakımı yine Beko servisi tarafından yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Elektronik Servisi

Elektronik Servisi 444 1 840

Elektronik Servisi İhtiyacınız olan tüm cihaz tamir hizmetlerini tek bir yerde sağlıyoruz. Televizyon ses sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi