Beko Servisi

Beko Servisi (0850) 811 17 80

Beko Servisi Beko beyaz eşya, küçük ev aletleri ve kombi alanında hizmet veren köklü firmalardan bir tanesidir. 120’den fazla beyaz eşya ve ürün çeşidi ile keyifli ve kaliteli yaşam sunun bir markadır. Türkiye’nin her köşesine servis hizmeti sunan Beko kullanıcı bazlı hizmet vermektedir.

Beko Servis

( Beko Markasından Bağımsız Özel Servis )

Beko Servis özel servis olarak her türlü arıza, bakım ve onarım işlemlerini dikkatle yerine getirmekteyiz. Deneyimli servis personelimiz ile satın alınan ürünün montaj işleminin ardından her türlü probleme çözüm bulmaya çalışmaktayız. Garanti kapsamında olan ürünlerin tamir ve bakım işlemlerini ücretsiz yerine getirmekle birlikte, garantisi uzatılmış ürünlerin her türlü tamir, tespit ve bakım işlemlerini ücretsiz yerine getirmekteyiz.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşyalarda Görülebilecek Sorunlar

Rutin bakımları yapılan ürünlerde bile bir süre sonra problem çıkabilmektedir. Beko ürünleri arızalarına baktığımızda:

  • Beko Çamaşır Makinesi Arızaları : Su almama, su kaçırma, ışıklarının hepsinin yanıp sönmesi, yıkama esnasında ses çıkarma, kazan problemi.
  • Beko Bulaşık Makinesi Arızaları : Temiz yıkamama, su sızdırma, elektrik temas sorunu, yüksek ses ve su almama.
  • Beko Buzdolabı Arızaları : Buzluğunun karlanması, soğutmama, elektrik temas sorunu.
  • Beko Kombi Arızaları : Arıza lambasının yanması, su barı sorunu, gaz sızdırma, su ısıtmama, elektrik temas sorunu.
  • Beko Elektrikli Süpürge arızaları : Emiş gücünün kaybolması, motorunda oluşan problem veya elektrik problemleri
  • Beko Kurutma Makinesi Arızaları : kurutma sorunları ısıtma arızaları görülebilmektedir. Tüm arıza tespit ve tamirini  Beko servis olarak yerine getirmekteyiz.

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi Beyaz eşya ve kombilere her türlü orijinal yedek parça temin edilebilmektedir. Takılan yedek parçalara bir yıl garanti kolaylığı sunulmaktadır. Tekrar bir yıl içinde arıza yapan ürünlerin tamiri ücretsiz yapılmaktadır. Her türlü hizmeti kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Beko Ev Aletleri Servisi

Beko Ev Aletleri Servisi Müşteri mağduriyetini en aza indirmek için servis ekibimiz çaba sarf etmektedir. Garantisi bitmiş ürünlerin tamir ve bakımına uyguladığımız uygun fiyatlı tarifeler ile herkesin hizmet almasını sağlamaktayız.

İstanbulKocaeliBursaBursa

Beko tarafından yapılan kampanyalar dahilinde sunulan çeyiz paketi, beyaz eşya paketi veya beyaz eşya seti ürünlerinin her türlü bakım ve tamiri servis hizmeti kapsamına girmektedir. Beko Klima Servisi Aynı zamanda küçük ev aletleri ile kendini kanıtlamış markanın ürünlerinin bakımı yine Beko servis tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Kocaeli Bursa Antalya

Müşteri servis ekibimiz, cihazlarınızı yönetmenize, bakımını yapmanıza ve bakımını yapmanıza ve yeni gibi çalışmasını sağlamamıza yardımcı olacak tavsiyeler ve çözümler sunmak için yılda çağrı merkezi 364 gün hizmetinizdedir.

Bakım Onarım Yaptığımız Beko Ürünleri

Beko Buzdolabı, Beko Çamaşır Makinesi, Beko Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Beko Bulaşık Makinesi, Beko Beko Beko Kurutma Makinesi, Beko Beko Derin Dondurucu, Beko Fırın, Beko Mikrodalga Fırın, Beko Set Üstü Ocak, Beko Ankastre Ürünler, Beko Aspiratör, Beko Su Arıtma Cihazı, Beko Su Sebili, Beko Televizyon, Beko Telefon, Beko Bilgisayar, Beko Yazar kasa, Beko Klima, Beko Kombi, Beko Şofben, Beko Termosifon, Beko Elektrikli Süpürge, Beko Buharlı Ütü, Beko Kahve Makinesi, Beko Çay Makinesi, Beko Blender, Beko Mutfak Robotu, Beko Tost Makinesi, Beko Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Ayrıca Kontrol Edin

Buzdolabı Nasıl Onarılır

Buzdolabı Nasıl Onarılır ?

Buzdolabı Nasıl Onarılır ? Buzdolabı, evinizde gece gündüz sürekli çalışan ve yiyeceklerinizi soğuk tutan birkaç …

Bir yorum

  1. Sayın yetkili beko 3001 bulaşık makinesi aşırı derecede ısınıyor ısıtıcı devreden çıkmıyor sanirim ana kartta iki adet 12v 10amp rölesi ve ntc sensörü değiştirdim ilk yıkamayı sorunsuz yıkadı ancak diğer yıkamada ariza devam etti neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum iyi calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Call Now ButtonServis Çağır (0216) 360 91 06