site
stats
Home / Beyaz Eşya / Beko Yeni Kampanya

Beko Yeni Kampanya

[maxbutton id="1"]

Beko Değişimi Başlıyor!

Büyük değişim kampanyası boyunca eski ürününü getirene buzdolapları 500 TL, çamaşır makineleri 300 TL, bulaşık makineleri 240 TL, fırınlar 140 TL, televizyonlar ve bilgisayarlar 500 TL’ye var

beko yeni kampanya

Tazeliği Korumak için…

BK 9625 NEX

EverFresh özelliği sayesinde Beko buzdolapları, nem kontrollü ortam yaratarak sebzeleri %60’a kadar daha uzun süre taze tutar.

Beko kurutmalı çamaşır makinesi hem yerden hem de zamandan  tasarruf ettiriyor.

9 kg yıkama, 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir kurutmalı  çamaşır makinesi WD 964 YK çamaşırları hem yıkıyor hem de  kurutarak giymeye hazır hale getiriyor. Böylece yerden ve  zamandan tasarruf sağlayarak, rahatı ve konforu artırıyor.

9 kg yıkama, 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir kurutmalı çamaşır makinesi WD 964 YK çamaşırları hem yıkıyor hem de kurutarak giymeye hazır hale getiriyor. Böylece yerden ve zamandan tasarruf sağlayarak, rahatı ve konforu artırıyor.

Havalı kurutma teknolojisi sayesinde, nemi yoğuşturmak için soğuk hava kullanırken,  kurutma için su gerektirmiyor. Böylece kurutma kaynaklı su tüketim maliyeti ve çevresel kaynak  tüketimi en aza indirilmiş oluyor. İhtiyaca göre tek seferde 6 kg çamaşır, otomatik olarak hem yıkanabiliyor hem de kurutulabiliyor.

Beko’dan enerjinin değerini bilen teknoloji!

Karma Program teknolojisi ile üst ve alt sepetlere farklı basınçlarda su  püskürtülerek yoğun kirli bulaşıklar  yüksek basınçlı, narin bulaşıklar düşük basınçlı suyla yıkanır.

Lezzetli yemekler, Beko fırınlardan geçer.

Beko Ultra HD TV serisi ile gerçek renkleri keşfedin.

Lütfen Oylayın

Bir Göz Atın

Çamaşır Makinesi Ayaklarının Ayarlanması

Çamaşır makinesinin ayaklarının ayarlanması işlem sırası: 1. Makinenin sessiz ve titreşimsiz çalışması için makinenin kurulduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir