Anasayfa / Beyaz Eşya / Buzdolabı Sürekli Çalışıyor ?

Buzdolabı Sürekli Çalışıyor ?

Buzdolabı Sürekli Çalışıyor ? Yaz ve kış aylarında bir evin en temel ihtiyaçlarının başında buzdolabları gelmektedir. Özellikle de gıdaların ve besinlerin çok daha uzun süreler saklanabilmesine yardımcı olacak. Türdeki donanımları ve özellikleri de buzdolabı teknolojisi, her evde kullanılmaktadır. Günümüz modern çağında  geliştirilen yeni nesil buzdolabı modelleri ile çok daha kaliteli, ekonomik ve çevreci bir buzdolabı kullanımı elde edilebiliyor. Buzdolabı modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz en yaygın arızalardan birisi olan buzdolabının soğutmamasına karşın devamlı olarak çalışması gibi bir arıza ile karşı karşıya kalmanızdır.

Buzdolabı Neden Sürekli Çalışıyor ?

Beyaz eşya teknolojileri günlük yaşamın her alanında çok önemli etkilere ve öneme sahip olan Yeni nesil dünya genelinde yaygın kullanımı bulunan ürünlerdir. Dünyanın her yerinde son derece yaygın ve sık bir şekilde kullanılan. Beyaz eşya teknolojileri arasında buzdolabı modelleri, sağladıkları önemli avantajlar.  Yeni nesil fırsatlar nedeni ile diğer ürünlere göre biraz daha ön planda bulunuyor. Günümüzde hemen hemen her eve girmeyi başaran buzdolabları, modern çağ standartlarına uygun seviyelerde yaşamın her alanında olduğu gibi. yüksek konfor ve kalite standartlarının elde edilebilmesine yardımcı olur.

Bu çerçevede de günümüzde çift kapılı buzdolabı modellerinde meydana gelen problemlerden birisi olarak öne çıkan ve yaygın şekilde görülebilen buzdolabının sürekli çalışması.  İç arka yüzeyinde kısa sürede buzlanma meydana gelmesi problemine ilişkin olarak merkezi yetkili teknik personelleri tarafından kaliteli servis uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Buzdolabında meydana gelen sürekli çalışma sorunu genellikle buzdolabı kapağının uzun süre açık kalmasından. sık şekilde açılmasından. Buzdolabı kapağının contalarında işlev kaybı meydana gelmesinden. Ya da buzdolabının termostatının arızalanmasından meydana gelmektedir. Adrese en hızlı şekilde erişim sağlayan alanlarında uzman ve profesyonel servis ekipleri tarafından buzdolabında bu olasılıklar üzerine gerekli kontroller gerçekleştirilmektedir.

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Arçelik DGK 26 KB Kombi Arıza Kodları

Arçelik DGK 26 KB Kombi Arıza Kodları ve çözümlerini makalemizde bulabilirsiniz. E01 Arızası: Gaz beslemesi-blokaj …

3 yorumlar

  1. Efe

    Dolap surekli çalışıyor dinlenmeye geçmiyor . birde kaç dakikada bir durması lazim ?

  2. Efe

    Dolap surekli durmadan çalışıyor nedeni nedir ? Kaç dakikada bir durması lazım ?

    • termostat ayarı mevsime göre ve kullandığınız alana göre değişmektedir çalışma süresi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi