site
stats
Home / Beyaz Eşya / Miele Beyaz Eşya Servisi

Miele Beyaz Eşya Servisi

Kurumsal altyapısı, beyaz eşya servisi sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve hizmet garantisi ile dikkat çeken miele beyaz eşya servisi için müşteri memnuniyeti her zaman önce gelir.

Geniş hizmet ağı bulunan miele beyaz eşya servisi sürekli kendini geliştiren uzman teknisyenleri ve müşterileri her daim güleryüzle karşılayan çağrı merkezi personeliyle ve her türlü teknik donanıma sahip araçları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Çağrı merkezimize bıraktığınız arıza kaydından itibaren adresinize en yakın bölgedeki teknisyenimize arıza ve müşteri bilgileri aktarılarak teknisyenimizin kısa sürede adresinizde olması sağlanır ve biz   miele servisi olarak çalışma prensibimiz eğer cihazın sorunu yerinde giderilebiliyorsa yerinde, giderilemiyorsa cihazınızın zarar görmeyecek şekilde miele servisi atölyemize nakliyesi sağlanarak atölye ekibimiz tarafından cihazda oluşan arızaya daha detaylı bir şekilde müdahale edilir. Atölyemizde bakım ve onarımı sağlanan cihazlarınız yeterli süre teste tabi tutulmaktadır. Test aşamasında problem yaşanmayan cihazlarınız tekrar zarar görmeyecek şekilde adresinize nakledilerek bağlantısı sağlanır.

Bakım ve onarım işlemlerimizde firma olarak orjinal yedek parça ve +1 yıl servis garantisini tüm müşterilerimize sağlamaktayız. Eğer sizde beyaz eşyalarınızla ilgili problem yaşıyorsanız hemen 0850 333 1 687 numaralı çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

miele-servis-merkezi

Ayrıca müşterilerimizi bilinçlendirmek adına beyaz eşyalar ile ilgili yaşanan sorunlardan derlemeleri paylaştığımız görsel anlatımlarımızda bulunmaktadır. Buna örnek olarak çamaşır makinesi kazan rulman değişimi adresini inceleyebilirsiniz. Tarafımıza iletilen tüm talepleri değendirerek en sık karşılaşılan problemler hakkında kullanıcıları bilinçlendiriyoruz.

Kaliteli, kurumsal ve hizmet garantili servis hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen Oylayın

Bir Göz Atın

Çamaşır Makinesi Kıyafetleri Deliyor ?

Çamaşır Makinesi Kıyafetleri yırtıyor Çamaşır makineleri insan hayatında önemli bir yere sahiptir. İnsanlara zamandan, sudan tasarruf …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir