Anasayfa / Bilgisayar / Epson Kartuş Kullanmayan L355 ve L555 Yazıcılarını Duyurdu

Epson Kartuş Kullanmayan L355 ve L555 Yazıcılarını Duyurdu

Epson Kartuş Kullanmayan L355 ve L555 Yazıcılarını Duyurdu, Epson  kartuş değiştirme masraflarına son verecek mürekkep tankına sahip yazıcılar geliştirmeye devam ediyor.  Epson tarafından geliştirilen bu yazıcılara 2 yeni üye daha eklendi.

Epson L355 ve L555 adını verdiği hepsi-bir-arada çözüm sunan yazıcılar kartuş yerine mürekkep tankları kullanıyor ve bu tanklar düşük maliyetlerle orijinal olarak doldurulabiliyor. Böylelikle sürekli kartuş değiştirme ihtiyacı ve maliyeti de  ortadan kalkıyor.
Epson L355

Yazıcının Özellikleri

Bu yazıcılar oldukça küçük boyutlara sahip ve masaüstünde çok fazla yer kaplamıyor. Epson tarafından sunulan L355 ve L555 yazıcı tankları tek dolumda siyah-beyaz olarak 4000 sayfa veya renkli olarak 6500 sayfa baskı kapasitesine sahip. Tarayıcı olarak ise 30 sayfa kapasiteli bir besleyici barındırıyor.
Epson tarafından üretilen mürekkepler ile doldurduğunuz tanklara dolum başına 8 pound ödemeniz gerekiyor. Böylece uzun vadeli kullanımlarda maliyet düşük oluyor. Her iki modelde bulunan valf sayesinde taşıma esnasında mürekkep sızıntısının önünede geçiliyor. L555 modelinde ise taşmayı öneleyn bir sistem ile geliyor.
WiFi bağlantısı sayesinde akıllı telefonlar  üzerinden kablosuz yazdırma imkanı sunan L555 için 180 sayfalık faks depolama belleğine de sahip. Ürünlerden Epson L355 modeli 250 pound, Epson L555 modeli ise 330 pound fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Yazıcılardaki kartuş değiştirme masraflarına son verecek çalışmalar içerisinde bulunan Epson, mürekkep tankına sahip yazıcılar geliştirmeye başlamıştı. Firma bu teknolojiye sahip iki yazıcı daha duyurdu.
L355 ve L555 adında hepsi-bir-arada tarzındaki yazıcılar kartuş yerine mürekkep tankları kullanıyor ve bu tanklar düşük maliyetlerle orijinal olarak doldurulabiliyor. Böylece sürekli kartuş değiştirme ihtiyacı ortadan kalkıyor.
Yazıcılar nispeten küçük boyutlara sahip ve masaüstünde çok fazla yer kaplamıyor. Mürekkep tankları tek dolum ile siyah-beyaz olarak 4000 sayfa veya renkli olarak 6500 sayfa basabiliyor. Tarayıcı olarak ise 30 sayfa kapasiteli bir besleyici barındırıyor.
Epson’un kendi mürekkebi ile doldurduğunuz tanklara dolum başına 8 pound ödemeniz gerekiyor. Böylece uzun süreli ve yoğun kullanımlarda maliyeti katlanmıyor. Her iki model bir valf sayesinde taşıma esnasında mürekkep sızıntısının önüne geçiyor.
WiFi bağlantısı sayesinde iOS ve Android cihazlarınız üzerinden kablosuz yazdırma imkanı sunan ürünler L555 için 180 sayfalık faks depolama belleğine de sahip. Ürünlerden Epson L355 modeli 250 pound, Epson L555 modeli ise 330 pound fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Windows Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) Hatası

Programları Windows bilgisayarınızda çalıştırırken Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) hatasını pek çok nedeni olabilir. 0xc00007b hatası genelde 32 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi