Anasayfa / Bilgisayar / Windows 9 Ücretsiz Geliyor

Windows 9 Ücretsiz Geliyor

Windows 8 kullanıcıları için Windows 9 güncelleme paketi ücretsiz geliyor

Windows 9 Ücretsiz Geliyor, Windows ‘un 2015 ‘de merakla beklenen yeni sürümü Windows 9 ücretsiz olarak kullanılacağı iddia ediliyor
Microsoft’un gelecek işletim sistemi Windows 9 ‘un hali hazırda Windows 8 lisansına sahip kullanıcılar için ücretsiz olacağı iddiaları tekrar gündemde. Neowin.net sitesinin verdiği bilgilere göre, bu defa ki iddiaların kaynağında şirket içinden bir isim var.

Diantoro kendi LinkedIn profilinden Microsoft 9‘un ücretsiz olacağına dair bir bilgi paylaştı. Bu bilginin doğruluğu hakkında net bir şey söylenemez fakat bir gün sonra öğreneceğimizde kesin. Eğer Windows 9 ücretsiz olursa Windows 8′e sahip olanlar bedava erişebilecek.Windows 7 sahipleri veya Vista sahipleri için henüz net bir bilgi yok.

Microsoft Endonezya Başkanı Konuştu

Microsoft Endonezya’nın Başkanı Andreas Diantoro’nun Windows 8’den Windows 9’a geçişin son kullanıcılar için ücretsiz olacağı yönünde verdiği bilginin kaynağı ise Endonezya merkezli detik.com sitesi. Andreas Diantoro’nun açıklamaları bu alanda ilk değil. Haziran sonunda ortaya atılan şirket dışı iddialar da benzer bir plana işaret ediyordu.

windows 9 amaç motivasyonu sağlamak

Amaç motivasyon sağlamak

Windows 9 Ücretsiz Geliyor, Böyle bir hamlenin önceki Windows sürümü kullananları Windows 8 ve ardından Windows 9’a yönlendirme amacı taşıdığı belirtiliyor. Microsoft’un eski Windows sürümü ve yazılımlardan yeni sürümlere geçişi konusunda geçmişte sıkıntılar yaşadığı biliniyor. O nedenle yazılımı devi bu defa ücretsiz güncelleme stratejisini deneyebilir.

Windows 9‘un tanıtılmasına son 1 gün kaldı.Kısa bir süre önce ise oldukça iyi bir haber geldi. Windows 9 ücretsiz olacak. Windows 9‘a sahip olmak isteyenler para ödemeyecekler. Microsoft’un Endonezya başkanı Andreas Diantoro bu güzel haberi paylaştı.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Windows Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) Hatası

Programları Windows bilgisayarınızda çalıştırırken Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) hatasını pek çok nedeni olabilir. 0xc00007b hatası genelde 32 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi