Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E03

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E03

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E03 hızlı ve güvenilir bir BOSCH yardım ve tamir servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Buzdolabının onarımı ve yardımı alanındaki profesyonelliğimiz sizin garantinizdir. Uzman BOSCH buzdolabı tamir teknisyenleri, her türlü sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

Bosch Buzdolabı E03 Hata Kodu

E03

Sıcaklık kontrollü çekmece sıcaklık sensörü arızalı

Kontrol / Onarım

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E03 Buzdolabının fişini çekin ve sıcaklık kontrollü buzdolabı çekmecesini çıkarın. Sıcaklık sensörü, buzdolabı bölmesinin astarının sağ tarafındadır. Sensör kapağını çıkarın, çekmecenin sıcaklık sensöründeki kablo demetindeki gevşek bağlantıları tekrar bağlayın. Gevşekse, kablo demetini tekrar bağlayın. Kablo demetini hasarlıysa değiştirin. Kablo demeti uygunsa, sıcaklık kontrollü çekmece sıcaklık sensörünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Daha fazla bilgi geliyor
Olası parçalar
Sıcaklık kontrollü çekmece sıcaklık sensörü, Kablo tesisatı

Bosch buzdolabındaki E03 hata kodu, büyük olasılıkla sıcaklık kontrol termostatında bir sorun olduğunu gösteriyor. Öncelikle, bu hatayı düzeltmek için uzman yardımına ihtiyacınız var. Güvenilir bir Bosch buzdolabı onarım hizmeti sağlayıcısı olan  daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgesinde kaliteli ve hızlı tamir hizmetleri sunar.

Ayrıca, teknisyenlerimiz geniş bir yelpazedeki buzdolaplarındaki hata kodlarını anlama ve işlemede ustalaşmıştır. Peki ne bekliyorsun? Hemen BOSCH buzdolabı tamir servisleri için hemen bizimle iletişime geçin!

BOSCH buzdolapları için yardım ve onarım servisimiz hızlı ve uzmanlar tarafından bir önceki deneyime sahip uzmanlar tarafından yürütülüyor. Tüm fiyatlarımız oldukça rekabetçi ve dürüst. Değiştirilen tüm parçalar için 12 ay garanti veriyoruz. Teknisyenlerimiz her onarımda güvenlik kontrolü yapar.

Müşteriyi, yerleşik cihazın onarımında veya ücretsiz kurulumda – sektörel haberlerde sürekli güncellenen – uzman personel izlemektedir. Personel herhangi bir sorunu çözmek için acil servis sağlar. Her onarım güvenli ve dayanıklıdır, çünkü uzman kişiler tarafından ve en iyi markaların orijinal yedek parçaları ile yapılır.

İlginizi Çekebilir

Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu 5D

Sayfa İçindekiler Samsung çamaşır makinelerinde 5D hatasının nedenleriEliminasyon ve önlemler Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi