Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E10

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E10

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E10 Bosch buzdolabınızın bir sorunu var mı?  Özel Bosch asistanlık servisimiz , uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde müdahale etmeyi garanti edebilecek bir profesyonellerden oluşur. Bosch uzman teknisyenlerimizden biri evinize gelecek ve arızanın tipine bağlı olarak, buzdolabınızın tamir edilip edilmeyeceği konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Bosch Buzdolabı E10 Hata Kodu

Ana kontrol kartı modülü arızalı

Kontrol / Onarım

Ana kontrol panosu modülünü sıfırlamak için buzdolabını 3 dakika boyunca fişten çekin. Elektrik gücünü geri yükledikten sonra E10 kodu dönerse, ana kontrol kartı modülünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Daha fazla bilgi geliyor
Olası parçalar
Ana kontrol kartı modülü

Güvenilir bir Bosch buzdolabı E10 hata koduyla yanıp sönüyorsa, kontrol paneli modülünde bir sorun olduğunu gösterir. Hatalarınızın giderilmesi için yapmanız gereken tek şey en iyi Bosch buzdolabı onarım servis merkezlerinden ile bağlantıya geçmek. Burada, ve daha pek çok yer dahil olmak üzere tüm bölgesine sınıfının en iyi onarım ve kurulum hizmetini sunuyoruz. Hangi buzdolabını ne marka veya modelde olursanız olun, çok yönlü teknisyenlerimiz hatayı bulacak ve kolayca düzeltecektir.

Tüm onarımlar orijinal Bosch yedek parçaları ile gerçekleştirilir ve değiştirilen bileşenlerde 1 yıl garantilidir. Uzman Bosch teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi gerçekleştirmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken onarım maliyetinin bir tahminini çıkarır.  Her onarımdan sonra, düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için buzdolabınızın işlevselliğini kontrol ederiz.

İlginizi Çekebilir

Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu 5D

Sayfa İçindekiler Samsung çamaşır makinelerinde 5D hatasının nedenleriEliminasyon ve önlemler Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi