Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E15

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E15

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E15 buzdolabı tamirinde uzmanlaşmış bir teknisyen , cihazınızın durumunu kontrol eder ve tamir edilmesi gerekiyorsa size bildirir. Hizmetimiz desteği Bosch uzmanlık eğitimi hızlı ve ekonomik onarım yapmak için ideal bir çözümdür.

Bosch Buzdolabı E15 Hata Kodu

Ortam sıcaklık sensörü arızalı

Kontrol / Onarım

Ortam sıcaklığı sensörü, ekran kontrol modülünün dahili bir bileşenidir. Ekran kontrol modülünü sıfırlamak için buzdolabının fişini 3 dakika boyunca çıkarın. E15 kodu size güç verirse, ekran kontrol modülünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Daha fazla bilgi geliyor
Olası parçalar
Ekran kontrol modülü

Bosch buzdolabınız iyi performans göstermiyorsa ve E15 hata kodunu gösteriyorsa, hızlı bir çözüm için uzmanları arayarak tereddüt etmeyin. Hata kodu E15 tipik olarak hatalı bir ortam sıcaklığı sensörünü gösterir. Nereden aldıysanız, teknisyenlerimiz sizi hataların giderilmesinde ve düzeltilmesinde destekleyecektir. Sektördeki engin bilgiler sayesinde, şehrinde en değerli müşterilerimiz için endişesiz Bosch buzdolabı tamir hizmetleri sunuyoruz. Her şeyden önce, Yerleşimi, Yerleşimi dahil tüm bölgesine hizmet ettik.

Orijinal Bosch yedek parçalarıyla onarım çalışmaları. Teknisyenlerimiz Bosch buzdolabı tamir ve yardım hizmetini gerçekleştirmek için doğrudan evinize herhangi bir arıza veya kırılma için orijinal yedek parçalar kullanır .

Uzman teknisyenlerden oluşan bir ekip sayesinde , acil müdahaleler ve hacimli cihazlar için gerekli olan Bosch’taki Bosch asistanlık hizmetini evde yürütüyoruz. Orijinal aksesuarların ve yedek parçaların kullanılması , Bosch buzdolabının mükemmel şekilde tamir edilmesini , maksimum performans ve zaman içinde daha uzun ömür sağlar.

İlginizi Çekebilir

Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu 5D

Sayfa İçindekiler Samsung çamaşır makinelerinde 5D hatasının nedenleriEliminasyon ve önlemler Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi