Anasayfa / Beyaz Eşya İpuçları / Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi
Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi

Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi

Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Açma Kapama

Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Açma Kapama Bosch Çamaşır makinesinde Anahtar Şeklinde İşaret çıktıgında panik yok O Çocuk Kilididir, şimdi Resimdede Anlatacağım gibi Başlat Düğmesine Uzun bastığınızda Kilitten Çıkacaktır.

Bosch Çamaşır Makinesi Anahtar sembolü

Çocuk kilidi aktif

Bu, müşterilerin Bosch çamaşır makinelerini kullanabilmelerini engelleyen en yaygın sorunlardan biridir, ancak neyse ki çok kolay bir şekilde devre dışı bırakılabilir. Bosch çamaşır makinenizin modeline bağlı olarak, çocuk kilidinin devre dışı bırakılmasının birkaç yolu vardır.

Çocuk kilidi aktive edildiğinde, ekranda bir anahtar sembolü veya “CL” sembolü bulunacak ve tüm çamaşır makinesi düğmeleri devre dışı bırakılacaktır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için, başlat düğmesini üç ila beş saniye basılı tutun. Bu süreden sonra sesli bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Bazı Bosch çamaşır makinesi modellerinde çocuk kilidini devre dışı bırakmanın bir diğer yolu, “rpm” ve “bitmiş” düğmelerini yaklaşık üç saniye boyunca basılı tutmaktır. Bu süreden sonra sesli bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Bosch çamaşır makineniz gelişmiş bir dokunmatik ekrana sahipse, anahtar sembollü ve altında “3 sn” ışıklı bir kare düğme bulunmalıdır.Bu düğmeyi üç saniye basılı tutun, düğme kararır ve sesli bir uyarı, çocuk kilidinin devreden çıkarıldığını gösterir.

İlginizi Çekebilir

İdeal Buzdolabı Sıcaklık Ayarı

İdeal Buzdolabı ve Dondurucu Sıcaklık Ayarı

Sayfa İçindekiler İdeal Buzdolabı SıcaklığıBuzdolabındaki sayısal ayarlar ne anlama geliyor?İdeal Dondurucu SıcaklığıBuzdolabım Neden Yanlış Sıcaklıkta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi