Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E01

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E01

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E01 E11 veya E12 Normal kurutma modunda E: 01 ve E: 03 kodları görüntülenir. Tüm hata kodlarını görüntülemek için tanılama test moduna girin. START / STOP ve DELICATES düğmesine basarken, döngü seçici düğmeyi EKSTRA KURUTMA – DÜZENLE / PAMUK konumuna getirin. Ardından tüm hata kodları arasında gezinmek için START / STOP düğmesine basın.

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E01 E11 veya E12

Test modunu sonlandırmak için döngü seçme düğmesini KAPALI konumuna çevirin. bosch çamaşır kurutucunuzda yaşanabilecek küçük ve basit arızaları kendiniz giderebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Basit arızaları giderme yöntemlerini uygulayarak servis ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

Tıkalı egzoz havası yolu nedeniyle aşırı ısınma

Kontrol / Onarım

Tüy bırakmayan ekrandan tüyleri temizleyin. Bosch Kurutma makinesinin arkasındaki esnek egzoz hortumundaki tıkanmaları temizleyin ve bükülmeleri düzeltin. Esnek egzoz hortumunu hasarlıysa değiştirin. Havalandırma kanalı sistemini evinizin dışına doğru temizleyin. Evinizin dışındaki egzoz havalandırma damperinin düzgün açıldığından emin olun.

Olası parçalar

Esnek havalandırma hortumu

E: 01 kodu bir havalandırma problemini gösterir. Tüysüz filtreyi ve hava egzoz kanalını temizleyerek başlayın. Kurutma makinesini yaklaşık 30 dakika kapatın, fan veya açık pencere gibi temiz bir hava kaynağı sağlayın ve yeniden başlatmayı deneyin. Kod devam ederse, egzoz kanalınızı mümkün olan en kısa boyuta indirin ve tekrar deneyin. Hala devam ederse, bir tamir teknisyenine başvurun. Bosch Servis Asistanı, ev cihazınız için mevcut olan birçok servis ve bilgi teklifine tam erişim sağlar. Size uygun olan herhangi bir tarih ve saat için bir ziyaret düzenleyin
Sorunu kendiniz denemek ve çözmek için hızlı ve basit onarım önerilerimizi inceleyin. Bosch kurutucunun, bilmeden önce gardırobunuza geri dönmeye hazır taze ve yumuşak çamaşırlar sunar. Cihazınızı iyi çalışır durumda tutmanıza yardımcı olmak için en iyi ipuçlarını bir araya getirdik ve çalışmazsa durması durumunda size yardımcı olacağız. Ev cihazımızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, uzman ev onarım servisimizden tekrar çalıştırmanın ve çalıştırmanın kolay bir yolu yoktur. Deneyimli ev aletleri uzmanlarımız, servis yardım hattımızdaki sorularınıza cevap vermeye hazır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !