Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E03

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E03

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E03 veya E13 Bu hata kodu açıklamaları, Bosch NEXXT kurutucunuzla ilgili bir sorunu teşhis etmenize yardımcı olabilir. Onarım nasıl yapılır yardım için, kurutucular, diğer büyük ev aletleri, çim ve bahçe ekipmanları, garaj kapısı açıcıları, elektrikli süpürgeler ve daha fazlası için onarım yardımı içeren onarım yardım bölümünü ziyaret edin . Kurutma makineniz için yedek parçaların tam bir listesini bulmak için model numaranızı arayın.

Bosch Kurutma Makinesi E03 veya E13 Hata Kodu

Maksimum kuruma süresi aşıldı

Kontrol / Onarım

Maksimum kuruma süresi 4 saattir. Bosch Kurutucu kurulamayacak kadar doluysa, yük boyutunu azaltın. Kurutucu, giysileri kurutmak için yeterince ısınmıyorsa, kurutucuyu fişten çekin ve ısıtma elemanı veya gaz ocağı bileşenlerini kontrol edin. Arızalı ısıtma bileşenlerini değiştirin.

Olası parçalar

Isıtma sistemi parçaları

E: 03 kodu, kuruma süresinin çok uzun sürdüğü anlamına gelir. Birkaç sorun buna neden olabilir. Nem sensörünü beyaz sirke ve yumuşak bir bezle temizleyin, tüm egzoz çıkışlarını süpürün ve egzoz kanalını mümkün olan en kısa uzunlukta azaltın. Tüy bırakmayan filtreyi temizleyin, kurutucuyu 30 dakika boyunca kapatın ve tekrar deneyin. Kurutma makinesi düzgün çalışıyorsa, yalnızca

E: 03 kodunu tekrar durdurmak ve görüntülemek için, ıslak giysileri çamaşır makinesinde daha yoğun bir döngüde döndürmeyi deneyin ve farklı bir kurutma programı seçin. Bosch teknisyenleri ve servis , kullanım ve bakım sorularını cevaplarken ve uzman tavsiyesinde bulunurken dostça, verimli hizmet sunar. Bosch mühendisliği ve birinci sınıf bir servis deneyimi sunma konusunda kapsamlı bir şekilde eğitilmişlerdir.

Bosch, popüler şık, yerden tasarruf sağlayan, Alman tasarımlı Bosch 24 inç rondelalar ve bir dolaba yığılabilen veya bir mutfak tezgahının altına yan yana monte edilebilen kurutucular dahil olmak üzere olağanüstü ev aletleri sunmaktadır. Bosch, toplam 30 dakika süren en hızlı yıkama ve kurutma döngüsünü sunan 24 inç Bosch yıkama / kurutma taraklarının onarımı ve bakımı konusunda uzmandır.

Yıkayıcılar ve kurutucular, her iki cihazı çalıştırmak için yalnızca bir elektrik prizine ihtiyaç duyduğunuz ve kurutucunun havalandırması gerekmediği için sonsuz kurulum olanakları sunar, bu nedenle endişelenecek bir kanal yoktur. Hassas kurutma sistemi, en hassas parçaları bile nazikçe kurulamak için ılık, yumuşak hava kullanır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !