Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E17
Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E17

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E17

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E17 çamaşır kurutucuları kalitesi ve kapsamlı garantileri ile tanınırlar. Kurutma makineniz arızalıysa, arıza hafızaya kaydedildiğinde en kısa sürede ekranda bir hata kodu görüntülenecektir. Her kod belirli bir sorun grubuna atıfta bulunur ve her sorunun önceden belirlenmiş bir çözüm kümesi vardır. Küçük sorunların çoğunu kendiniz kolayca çözebilirsiniz, ancak sunulan çözümler sorunu çözmezse, daha ileri gitmeden önce bir tamir merkeziyle iletişime geçin ya da yanlışlıkla garantinizi geçersiz kılabilirsiniz.

Bosch Kurutma Makinesi Hata/Arıza Kodu E17

Sıcaklık sensörü hatası

 

Bosch Kurutma makinesini fişten çekin ve gevşekse tüy bırakmayan elek sıcaklık sensöründeki kablo demetini tekrar bağlayın. Kablo demetini hasarlıysa değiştirin. Kablo demeti bağlantıları uygunsa, tüy bırakmayan elek sıcaklık sensörünü değiştirin.

Bosch Kurutma Makinesi E17 Hatası

 

Kablo demeti, ekran, sıcaklık sensörü

(ayrıca negatif sıcaklık katsayısı veya NTC olarak da adlandırılır)

Hassas kurutma sistemi, en hassas parçaları bile nazikçe kurulamak için ılık, yumuşak hava kullanır. Bosch çamaşır kurutma makinelerine ek olarak, dış kurutmaya gerek duymadan optimum bir sıcaklıkta çamaşırları nazikçe kurutmak için çevre dostu bir çözüm kullanan çamaşır kurutma makinesine yeni bir yöntem sunar.

Nasıl çalışıyor:

  • Soğuk ortam havası kurutucunun içine yaşam alanından gider.
  • Soğuk ortam havası, kurutucunun arkasındaki ısıtma elemanı tarafından ısıtılır.
  • Tambur içinde sıcak hava dolaşır ve yükün nemini buharlaştırır.
  • Sıcak havanın ve nemin kombinasyonu, kondenser ünitesinde dolaşır.
  • Sıcak hava ve nem, soğuk kondenser ünitesinden geçerken su içinde yoğunlaşır.
  • Su, kondenser ünitesinin altında toplanır ve drenaj pompası tarafından pompalanır.
  • Sıcak kuru hava tekrar ısıtılır ve kurutma tamburuna geri iletilir.

Bosch kurutucunuzun herhangi bir bileşeninin onarılması gerekiyorsa – tambur, ısıtma elemanı, kondenser ünitesi, drenaj pompası veya diğer hareketli veya kırtasiye kurutucu bölümlerinden Bosch, servis makinasında sık sık Bosch kurutma makinenizi geri almaya hazır orijinal fabrika parçalarına sahiptir. kısa sürede hizmette.

Mükemmel çalışma koşullarında Bosch yan kurutucular, yan duvarı güçlendiren ve kurutucunun dengesini artıran dairesel tasarım sayesinde çok sessizdir. Bu yapı, gelişmiş yalıtım ile birleştirildiğinde, gürültü seviyelerini düzenler ve titreşimi% 30 oranında azaltır. Aslında, Bosch kurutma makineleri 24″ kategorisindeki en sessiz kurutuculardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi