Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E18

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E18

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E18 Kurutma makinesini 30 dakika boyunca kapatın, sonra yeniden başlatın. Sorun arıza devam ederse, bir tamir merkeziyle iletişime geçin. Asla kurutucunun elektronik kısmını kendiniz sökmeye çalışmayın, aksi takdirde garantinizi geçersiz kılabilir ve elektrik çarpması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kurutucudan gelen olağandışı bir koku kokusu alıyorsanız, onarılana kadar devre kesiciyi kapatın.

Bosch Kurutma Makinesi E18 Hata Kodu

Isıtıcı sıcaklık sensörü hatası

Kontrol / Onarım

Kurutma makinesini fişten çekin ve ısıtıcı sıcaklık sensöründeki kablo demeti bağlantılarını kontrol edin. Gevşekse, kablo demetini tekrar bağlayın. Kablo demetini hasarlıysa değiştirin. Kablo demeti bağlantıları uygunsa, ısıtıcı sıcaklık sensörünü değiştirin.

Olası parçalar

Kablo demeti, Isıtıcı sıcaklık sensörü

(ayrıca negatif sıcaklık katsayısı veya NTC olarak da adlandırılır)

Bosch çamaşır üniteleri herhangi bir eve en uygun lüks yükseltmedir ve Bosch çamaşır çiftleri daha temiz su sağlarken daha az su ve enerji kullanır. Yıkayıcı elektrik veya mekanik tehlike ilk işaretinde Bosch yapılan bir çağrı ile kolayca programlanabilen Bosch yıkayıcınızın veya kurutucunuzun bakımını planlamak önemlidir. en üst seviyede profesyonel bütünlüğe sahiptir. İsmimiz itibarımıza eşittir ve önde gelen sağlayıcısı veya Bosch’un tüm yıkama ve kurutma cihazları serisinin kurulum, onarım ve bakımını yapmak niyetindeyiz.

Bosch kurutucuları son derece dayanıklı olsalar da, mekanik olan her şey gibi, Bosch kurutucu parçaları gerilebilir ve yıpranabilir. Bosch bulabileceğiniz en iyi Bosch servis tamir şirketidir. Hiçbir şey yanlış olmasa bile, aileler hareket eder ya da tadilat yapar ve ev aletleri bir konuttan diğerine karıştırılabilir. 

Bosch cihazlarınızı bir konuttan diğerine taşıdığınızda, Bosch yıkama veya kurutucunuzun yeniden kurulum, bakım veya onarım gerektirdiğinde arayabileceğiniz tek firma Bosch dur.   Parçalar ve işçilik konusunda% 100 garanti veriyoruz ve genellikle aynı gün bakımı sağlayabiliriz. tüm servis çağrılarını 24 saat içinde cevaplama konusunda gurur duymaktadır .

Bosch yıkama ve kurutma cihazlarınızın genellikle Alman mühendisliği makineleri gibi çalıştıklarını fark ediyoruz; bununla birlikte, optimum çalışmalarını sağlamak, onlar için düzenli bir bakım programı oluşturmak ve sürdürmek için harika bir pratiktir. Eski bir önlemenin bir pound değerinde olduğunu söyleyen eski sözler, Bosch ev aletinin uzun ömürlülüğü için geçerli olduğu kadar normal bir bakım programına uyduğunuzda, kullanımınızın ömrünü uzatacaktır. Bosch yıkama ve kurutucularının yanı sıra diğer ev aletlerinin tüm yelpazesini sunar.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !