Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E20

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E20

Bosch Kurutma Makinesi Hata Kodu E20 veya E26 Birçok kurutucu hata kodu yanlış kanallardan kaynaklanıyor. Sert veya esnek dört inçlik metal boru kullanın ve kanalı en az sayıda dönüşle mümkün olduğunca kısa tutun. Sert kanallar 66 metreden kısa, esnek kanallar 45 metreden kısa olmalıdır.

Her 90 derece dönüş için, maksimum uzunluğu yaklaşık 8 fit azaltın. Örneğin, üç dönüşlü esnek bir kanal 22 fitten daha uzun olmamalıdır. Kanalları tiftik ve döküntülerden uzak tutun ve temizleme için kanalı ayırmadan önce daima kurutucuyu prizden çekin.

Bosch Kurutma Makinesi E20 veya E26 Hata Kodu

Arızalı kontrol modülü

Kontrol / Onarım

Kontrol modülünü sıfırlamak için kurutucuyu 3 dakika boyunca fişten çekin. Güç geri geldiğinde kod geri gelirse, kontrol modülünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Olası parçalar

Kontrol modülü

Bosch kurutucunuz, bilmeden önce gardırobunuza geri dönmeye hazır taze ve yumuşak çamaşırlar sunar. Cihazınızı iyi çalışır durumda tutmanıza yardımcı olmak için en iyi ipuçlarını bir araya getirdik ve çalışmazsa durması durumunda size yardımcı olacağız.
Bosch çamaşır makinenizi veya kurutucunuzu onarmanız gerektiğinde bir zaman gelecek. Bunu yaptığınızda, Bosch teknisyenleri tipik olarak fabrikamızda orijinal Bosch parçalarını depoda ve servis araçlarında stokladığı için onarımın hızlı ve kolay olacağından emin olabilirsiniz, böylece Bosch cihazınızdaki işler bir arama ve evinizi tek bir ziyaretle gerçekleştirilebilir .

Bu İşine Yarar Belki ?

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata/Arıza Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28 Modern ev aletleri, performansın operasyonel teşhisine izin veren özel …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi