Bosch Servisi

Bosch Servisi (0850) 811 20 68

Bosch Servisi Bosch buzdolabı, Bosch bulaşık makinesi, Bosch set üstü ocak, pişirme fırınları, çamaşır makineleri gibi modüler mutfaklar için ankastre cihazların kurulum ve kurulumunda uzmanlaşmıştır. Servis Merkezinin kalifiye personeli, ev aletleri üzerinde onarım ve teknik destek için müşterilere sunulmaktadır.

Bosch Servis

(Markadan Bağımsız Özel Teknik Hizmeti Veriyoruz.)

Bosch Çamaşır makineleri, buzdolabı bulaşık makineleri ve kurutucu onarımı için 24 saat acil servis hizmeti sunmaktadır. Bosch Servis Kısa bir süre sonra uzman bir teknisyen, sorunu ve evinizdeki bir onarım ile devam etmemenizi anlayacaktır.

Onarım teklifi için bizimle iletişime geçin. en kötü durumda, bizim ,% 50’ye varan indirimli büyük markaların geniş bir ürün yelpazesi var.

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi Düzeltmek veya yeni bir tane satın almak daha mı iyi? Kendinize bu soruyu kaç kez sordunuz? Kaliteli bir cihaz, onarılmalıdır. Bosch Klima Servisi Bir onarım neredeyse her zaman değerlidir. Bosch Servis Burada beyazlar alanında uzman teknisyenler bulabilir ve onlarla doğrudan temas kuracaksınız, ev aletlerini evde mi yoksa laboratuvarda mı tamir edebileceklerini anlayacaklar.

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi Uzmanlaştığımız Bosch servis departmanımız, uygun fiyatlarda hızlı müdahale yapılmasını garanti edebilen profesyonellerden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Bosch Servis Uzman teknisyenler biri evinize geliyor ve arızanın türüne bağlı olarak, cihazınızı onarıp değiştirmemeniz konusunda size tavsiyede bulunacaktır. Bosch Kombi Servisi servis merkezi Ev aletleri büyük bir kalite / fiyat oranı ile uygun fiyatlarla kaliteli bakım tekniği, verimli ve zamanında hizmet vermektedir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi Uzman bir teknisyen, Bosch cihazınızın onarımını doğrudan evinizde gerçekleştirecektir. Bosch Teknik Servis Teknisyenlerimiz piyasadaki tüm yeni Bosch cihazlarında düzenli olarak güncellenip ve arızaları onarabilir.

Bosch cihazınızın çalışmasını, çağrıyı aldıktan sonra 24/48 saatten daha kısa sürede geri yükleyerek evinize doğrudan hareket ediyoruz.

Müdahalelerin koordinasyonu, Bosch ev aletleri teknisyenlerimiz birinin kullanılabilirliğine bağlıdır. Bosch Kombi Servis müdahaleler çoğunluğu Bosch cihaz tamir çözüldü ve çağrısından sonra gün içinde kapatılır.  yaygın varlığı sayesinde hızlı ve zamanında servis hizmeti sunabiliriz, Bosch Servis Onarımlar, yalnızca orijinal Bosch parçaları kullanılarak gerçekleştirilir ve cihazınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlar.

Bakım Onarım Yaptığımız Bosch Ürünleri

Bosch Buzdolabı, Bosch Çamaşır Makinesi, Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Bosch Bulaşık Makinesi, Bosch Bosch Bosch Kurutma Makinesi, Bosch Bosch Derin Dondurucu, Bosch Fırın, Bosch Mikrodalga Fırın, Bosch Set Üstü Ocak, Bosch Ankastre Ürünler, Bosch Aspiratör, Bosch Su Arıtma Cihazı, Bosch Su Sebili, Bosch Televizyon, Bosch Telefon, Bosch Bilgisayar, Bosch Yazar kasa, Bosch Klima, Bosch Kombi, Bosch Şofben, Bosch Termosifon, Bosch Elektrikli Süpürge, Bosch Buharlı Ütü, Bosch Kahve Makinesi, Bosch Çay Makinesi, Bosch Blender, Bosch Mutfak Robotu, Bosch Tost Makinesi, Bosch Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

İstanbulKocaeliBursaAntalya

Ayrıca Kontrol Edin

Buzdolabı Nasıl Onarılır

Buzdolabı Nasıl Onarılır ?

Buzdolabı Nasıl Onarılır ? Buzdolabı, evinizde gece gündüz sürekli çalışan ve yiyeceklerinizi soğuk tutan birkaç …

7 Yorumlar

 1. bosch empfiehlt-recommends bulaşık makinası f diye hata gösteriyor ne yapmalıyım yardımcı olun.

  • Zaman aşımını su almada Programın başlamasından sonraki altı dakika içinde gerekli su seviyesi yeterli değildir. su basıncı veya su giriş hatası

 2. bilal muhammet tancıl

  bosch KGU40622NE seri no lu buzdolabımız sol tarafta ısık devamlı yanıp sonuyor acaba neye oluyor nasıl durduruz ısıgı acaba

 3. Merhaba Bosch avantixx8 varioperfect çamaşır makinemiz sıkma konusunda sorun yaşıyoruz 30-40 derece yıkamalarda ıslak bırakıyor 60-90 derecelerde 19 dakikalık süre kalmışken tekrar yaklaşık 20 dk geri alıp yaptıklarını tekrarlıyor yardımcı olursanız sevinirim.

 4. müslüm dike

  bosch klima E 3 hata kodu veriyor sensör değişti ama yine devam ediyor içindeki pervaneye ilk hareketi verince yapmıyor.
  birde ön ekran kaldırma plastiği kırık ne yapabilirim.

 5. BOSCH marka Avantixx 9 çamaşır makinesi herhangi bir hata kodu olmadan bir programı başlatınca kendi kendine kolay ütüleme moduna geçiyor sonra tekrar programa geri dönüyor. Sürekli değiştiği için de süre hep ilk başa tekrar dönüyor. Her defasında da kazan dönmesi duruyor ve tekrar başlıyor. sorunun çözümü nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Call Now ButtonServis Çağır (0216) 360 91 06