Anasayfa / Bursa / Bursa Arçelik Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Bursa Arçelik Servisi 444 1 840

Bursa Arçelik Servisi Sektörde profesyonel hizmeti yaşatan beyaz eşya arıza ve tamir servisi olarak, beyaz eşya cihazlarınızda meydana gelebilecek arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı gidermek amaçlı ve daha kullanabilir hale getirmek için, siz değerli müşterilerimizin yaşam koşullarını kolaylaştırmak adına, en kaliteli şekilde kolay ve uygun imkânlar dâhilinde elde edebileceğiniz teknik servis hizmetlerini yaklaşık yirmi senedir sunmaktayız.

Bursa Arçelik Servisi

Uzun yıllar boyu içerisinde bulunduğumuz ısıtma, yıkama, kurulama ve soğutma sektöründe edindiğimiz bilgi ve deneyimlerden aldığımız güç ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, 365 gün yirmi dört saat aktif olarak üstün kalitedeki hizmetlerimizle yanınızda olmaktayız.

Bursa ilinin Arçelik servis verdiğimiz ilçeleri; Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir’dir.

Sağlam duruşumuzun altında yatan kalite politikamız ve kurulduğumuz günden bu yana sahip çıktığımız ilkelerimiz kapsamında, gücümüze güç katarak daha uzun yıllar yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Beyaz eşya teknik onarım destek servisi olarak sizlere en garantili çalışmalar sunmak bizim en başlı ilkelerimizdendir.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü istek ve taleplerine gelişmiş ileri son teknolojiyle birlikte, yerinde ve kesintisiz çözüm öneri geliştiren tekniker ve teknisyen arkadaşlarımızla beraber nitelikli hizmetlerimizi tamamlayarak, cihazlarınıza uygulamaktayız.

Takdir ve beğeninizi hedef alarak beyaz eşya cihazlarınıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle, güveninizi kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bilimselliğe dayalı olarak sunduğumuz hizmet işçiliğimiz ve değiştirdiğimiz yedek parçalarınıza servisimiz tarafından bir yıl garanti hizmeti vererek, sizlere modern bir servisin ayrıcalığını hissettirmenin düşüncesinde olup daima en iyi şekilde yaşatmaktayız. Konforunuzun eksik kalmasını istemiyorsanız bize ulaşın.

İlginizi Çekebilir

Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Regal Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Bursa Regal ServisiYıldırım Regal ServisiOsmangazi Regal ServisiNilüfer Regal Servisi Bursa Regal Servisi Çamaşır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi