Anasayfa / Bursa / Bursa Beko Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Bursa Beko Servisi 444 1 840

Bursa Beko Servisi Beyaz eşya ve teknik servisi olarak müşterilerin beklentilerini karşılamak en kutsal görevimizdir. Beyaz eşya cihazlarınız için acil müdahale gerektiren durumlar da size hizmet vermek adına yirmi yılı aşkın süredir, nitelikli faaliyetlerini sunmak adına gece gündüz demeden çalışmaktadır.

Bursa Beko Servisi

Servisteki ekiplerim senelerdir bizim sektörde kaliteli çalışmalar sunup alanında profesyonel hizmet işlemleri ile fark yaratmaktadır. Sunduğumuz her güvenilir hizmetlerimiz sonrası yapılan tüm işçilik ve değiştirilen her yedek parçalarınıza servisimiz tarafından bir yıl garanti hizmeti vererek, kesintisiz kaliteli hizmet sunmakta ve saygı değer müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Bursa ilinin servis verdiğimiz ilçeleri; Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir’dir.

Müşterileri bir kerelik anlayışla değilde, devamlılık içeren müşteri hizmeti kalitesiyle karşılamaktayız. Cihazlarınızın arıza, montaj, tamir ve bakım ihtiyaçlarını profesyonel personellerimiz ile birlikte, servis sonrası yaşayacağınız mutluluğun ve huzurun bilinciyle büyük bir çalışma azmi içerisinde sürdürmekteyiz.

Temel ihtiyacımızı karşıladığımız, beyaz eşya cihazlarımızın sürekliliğini korumak, verimli ve kaliteli hizmet vermesi için elimizden gelen hizmetlerin en üstününü uygulamak adına gayret sarf etmekteyiz.

Bakım onarım ve tamir destek servisi olarak, yaklaşık yirmi yıldan beridir alanımızda en profesyonel çalışmalar sunup sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Beyaz eşya cihazlarında oluşan istenmeyen arızalar için çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelip gerekli olan hizmeti sizlere sunacaktır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi