Anasayfa / Bursa / Bursa Bosch Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Bursa Bosch Servisi 444 1 840

Bursa Bosch Servisi Teknik arıza destek servisimiz, senelerin tecrübesi ve deneyimi ile, kesintisiz olarak siz değerli müşterilerimizin huzur ve konforunu sağlayan beyaz eşya cihazlarınıza arıza, tamir, bakım ve montaj hizmetlerini en mükemmel şekilde sunmaktayız.

Bursa Bosch Servisi

Teknoloji sürekli gelişmesiyle, artık her kapalı yaşam alanlarında beyaz eşya ürünleri hayatımızda hızla yerini almış ve bizleri büyük dertlerden kurtarmış bulunmaktadır. Bu cihazlarla temel ihtiyaçlarımızı karşılamakla beraber, günlük yaşam mekânlarımızda standartlarımızı daima yükselterek, konforun ve mükemmelliğin keyfini çıkartmaktayız.

Bursa ilinin servis verdiğimiz ilçeleri; Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir’dir.

Firmamız olarak yapılan işlemler sonucunda cihazlarda, kalitenin artması ve enerji tasarrufun sağladığı gözlenmektedir. Artı olarak ihtiyaçlarımızı en kısa sürede kolaylıkla ve uygun fiyata olmasının farkını ve tadını yaşamaktayız.

Bakım ve onarım destek servisi olarak, sunduğumuz çalışmalarımızı, bir yıl güvencemiz kapsamında tutmakta olup, siz değerli müşterilerimizin cihazlarında yaşadıkları her sorun karşısında anında hizmet vereceğimizin sözümüzle, ihtiyaç anında en kısa zamanda destekte daima yanınızda olmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin huzur ve mutluluğu için her yeni günde gelişen ve değişen ileri teknolojiyi yakından takip ederek, beyaz eşyalarınızda yeniliklerden yararlanmanızı ve yeniliğe açık şekilde ihtiyaçlarınızı daha profesyonel şekilde gidermenizi sağlamaktayız.

En yeni tekniklerle, ileri düzeyde sunmak için hızımızı kesmeden doğru yolumuza hızlı adımlarla devam etmekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak anlattıklarımızdan daha kolay olmaktadır yapacağınız işlem bizleri aramanız ve servis talebinde bulunmanız olacaktır. Yeni günde yeniliklere ulaşmak istiyorsanız tercihiniz biz olalım.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi