Anasayfa / Beyaz Eşya / Bursa Electrolux Servisi 444 1 840
Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Electrolux Servisi 444 1 840

Bursa Electrolux Servisi Klimalar, en zor ve rahatlamaya ihtiyacımız olan zamanlarda yardımımıza koşan önemli araçlar olmaktadır. Ancak klimaların kullanımı kadar önemli olan birkaç şey daha bulunmaktadır. Örneğin; klimaların haftalık temizliklerinin düzenli olarak yapılması, yıllık bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması, keşif ve montajının doğru yapılması gibi etmenlerin de düşünülmesi gerekmektedir.

Bursa Electrolux Servis

Bursa Electrolux Servisi Çünkü bu etmenler klimadan yüksek verim alabilmek için son derece önemli olmaktadır. Bu konularda mutlaka bir uzman ekipten ya da servisimizden yardım alınması gerekmektedir. Aynı zamanda sadece ürünlerin bakımları değil olası bir sorun karşısında meydana gelen arızaların onarım işlemleri konusunda da yardım alabiliyorsunuz. Uzman personel ve teknisyen kadromuz ile sizlerin sorun çıkartan tüm ürünlerini kısa bir süre içinde tamir ederek size geri teslim ediyoruz.

Nilüfer Electrolux Servisi

Nilüfer Electrolux Servisi Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren köklü bir firma olan servisimiz, sizlere ihtiyacınız olan tüm hizmetleri en iyi şekilde sunmaktadır. Servisimiz TSE ve ISO 9001:2000 standartlarında sizlere hizmet sunmaktadır.

Klimanızın bakımlarını düzgün bir şekilde yapan uzman çalışanlarımız uzun yıllar içinizin rahat olmasını sağlamaktadır. Servisimizin bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize 5 yakın noktada kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır.

Servisimizin sunmuş olduğu hizmetler son derece kaliteli, güvenilir, yüksek teknolojili ve modern hizmetler olmaktadır. Bunların yanı sıra 1 yıl garantili olduklarından da oldukça güvenilir olmaktadır.

Yıldırım Electrolux Servisi

Yıldırım Electrolux Servisi Cihazlarınızın bakım ve onarımını 6 ayda bir düzenli olarak yaptırmalısınız bakımı yapılmayan buzdolabı,çamaşır makinası, fırın, ocak, ankastre, klima ve kombi gibi evlerimizin demir başları olan cihazların bakımı düzenli yapılmadığı takdirde sizleri ne gibi kötü tehlikelerin beklediğinin farkında olamazsınız.

Osmangazi Electrolux Servisi

Osmangazi Electrolux Servisi Hiçbir şeyi yokmuş gibi görünen cihazlarınız çok ciddi anlamda sağlık problemleri yaratabilir mesela bir bakımı yapılmayan klima zamanla içerisinde biriktirdiği tozlar bakteriye dönüştürür klimanız dan gelen kötü kokular sağlıksız hava solumamıza sebep olurken yüksek gelen elektrik faturaları ile de cebinizi yakmış olur.

Bu yüzdende kendinize gösterdiğiniz tüm hassasiyeti cihazlarınıza da göstermelisiniz. Bizler 7/24 saat kesintisiz olarak çağrı merkezlerimizde sizlerin aramasını beklemekteyizdir Bizleri tercih ederek hizmet almanın tadına varacaksınız ve aile bütçenize de destek olacaksınız.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

2 Yorumlar

 1. NECLA ERTAŞ

  Merhaba iyi çalışmalar,

  Süpürgemiz bozuldu. Osmangazi ve Nilüfer servislerinizin adresini gönderebilir misiniz?

  Necla ERTAŞ

  • Electrolux yetkili servisi Dikkaldırım Mah. Büklüm Cd. No:2/B Osmangazi Bursa

   16060, OSMANGAZİ

   Telefon
   0 224 233 36 37

   Faks
   0 224 233 00 23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !