Anasayfa / Bursa / Bursa Frigidaire Servisi 444 1 840
Bursa servis

Bursa Frigidaire Servisi 444 1 840

Bursa Frigidaire Servisi Servisimiz 20 yılı aşkın süredir beyazeşya, klima ve kombi arıza, bakım, onarım, montaj, de montaj, tamir vb. işlemleriyle uğraşmaktadır. Sektöründe birinci  konuma gelmiş olan servisimiz neredeyse Türkiye’nin her bölgesine servis hizmeti sunmaktadır. Farkımız her markaya ve arızaya hizmet sunmamızdır. Özel servis  olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bursa Frigidaire Servisi

Çağrı merkezi elemanlarımız sizlerden gelebilecek her türlü soru için hazır beklemektedirler. Ayrıca çağrı merkezi elemanlarımız  ile iletişimde bulunarak teknik destek isteyebilir, soru sorabilir, fiyat bilgisi öğrenebilir ve servis kayıt işlemleri başlatabilirsiniz. İşinin eğitimini görmüş uzman  teknisyenlerimiz cihazlarınızın arızalarının tümüyle baş edebilmektedir. Onarım işlemlerinin tümü atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

Yıldırım Frigidaire Servisi

Yıldırım Frigidaire Servisi Teknisyenlerimiz donanımlı  araç ve gereçlerle çalışmaktadır. Yıllık seminer ve testlere tabii tutulan elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için adeta gece gündüz çalışmaktadır. Kullandığımız  her parça orijinal ve 1 yıllık bir garanti süresi vardır. Merkez teknik servis size iyi günler diler.

Merkez Teknik servis olarak klimalarınızın yaz aylarında sizler için nasıl bir önem teşkil ettiğinin farkındayız. Bunun için sizlere belirli günler değil haftanın  her günü kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Bunun için günün her saati adeta canla başla çalışmaktayız. Müşterilerimizin  bizlerden memnun ayrılması en hakiki dileğimizdir. Bunun için hizmetlerimize yenilerini katmaktayız.

Osmangazi Frigidaire Servisi

Osmangazi Frigidaire Servisi Teknolojik yenilikleri yakından takip eden servisimiz her yeniliğe  açıktır ve müşterilerimizin lehine olan her yeniliği servisimiz hayata geçirmektedir. Şimdiye dek tüm müşterilerimizin ilk tercihi olmayı başardık bundan sonrada  siz saygıdeğer müşterilerimizinde ilk tercihi olmayı hedeflemekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimiz tarafından takdir edildik. Gerek orjinal yedek parça  kullanmamız gerekse 1 yıllık parça garantimiz olsun sağladığımız her hizmetle 1.kalite servis sunduğumuzu kesinleştirdik. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak  servis kaydı bırakabilir veya teknik destek isteyebilirsiniz.

Sizlere mutlu günler dileriz. Çalışanlarımızın tüm eğitimleri tamamlanmıştır ek olarak yıllık seminer ve testler görmektedirler, Bizlerin tek amacı sizlere kaliteli ve ekonomik servis hizmetini  bir arada sunmaktır.Müşterilerimizin bizlerden bekledikleri her hizmeti tek tek gerçekleştirmekteyiz.

Nilüfer Frigidaire Servisi

Nilüfer Frigidaire Servisi Cihazlarınızın arızalarını küçük görmeyiniz cihazlarınızda  baş gösteren her arıza önemlidir. Çünkü her parça çalışmak üzere diğerine bağlıdır. Bir parçanın çalışmaması bir diğerini etkilemektedir. Böylelikle cihaz tamimiyle  etkinlik göstermeyi durdurmaktadır. Belirli gün ve saatlerde değil kesintisiz servis hizmeti, ikinci el ve kalitesiz yedek parça değil orijinal yedek parça vb. tüm  sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin ilk tercihi olmayı başardık.

Bursa Frigidaire Servis

Böylelikle sizlerinde ilk tercihiniz olmaya hak kazandığımızı düşünmekteyiz. Personellerimiz  sizlerle sürekli iletişim halindedir. Böylelikle sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Gezici servis ekiplerimiz sizlerin bulunduğunuz bölgelere göre  dağılış göstermektedir. Kayıt işleminden sonra en kısa sürede sizlere servis ekiplerimizi yönlendirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir

Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Regal Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Bursa Regal ServisiYıldırım Regal ServisiOsmangazi Regal ServisiNilüfer Regal Servisi Bursa Regal Servisi Çamaşır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi