Anasayfa / Bursa / Bursa Lg Servisi 444 1 840
Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Lg Servisi 444 1 840

Bursa Lg Servisi Klima arızaları aslında klimaların ihtiyacı olan bakımların giderilmemesi sonucu ortaya çıkan sorunlar olarak görülmektedir. Klimalar diğer tüm beyaz eşyalardan çok farklı araçlar olmaktadır. Bu nedenle de belirli aralıklarla bakıma ihtiyaçları olmaktadır.

Bursa Lg Servis

Bursa Lg Servisi Bu bakımlar yapılmazsa da arızlar meydana gelmektedir. Örneğin; klimanın filtresi haftalık olarak temizlenmezse klima ortama temiz hava yerine kirli hava vermeye başlar ve fayda yerine zarara neden olur.

Yıldırım Lg Servisi

Yıldırım Lg Servisi Bu nedenle bu bakımların çok iyi bir şekilde düzenli olarak yapılması veya yaptırılması gerekmektedir. Klimalarınız periyodik bakımları için servisimizden istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Servisimiz sizlere uzun yıllar fayda sağlaması konusunda klimanızın tüm işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır.

Servisimiz bu anlamda sizlere 4’ü aşkın noktada 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir.

Bu hizmetler sizlere 1 yıllık garantiyle birlikte sunulmaktadır. Bu garanti kapsamında aynı sorunlarla tekrar karşılaşırsanız servisimiz hem bakımınızı hem de çıkabilecek arızaları ücretsiz bir şekilde gidermektedir.

Nilüfer Lg Servisi

Nilüfer Lg Servisi Servisimiz TSE’ye ve ISO 9001:2000 kalite ve güven belgesine uygun olarak sizlere hizmet veren bir firma olmaktadır.

Servisimiz yapmış olduğu başarılı işlemleri sayesinde her geçen gün başarıdan başarıya koşarak imzalarını başarılarına atmıştırlar. Her zaman güler yüzlü ekipmanları ve alanında uzman servis personelleri ile tüm bölge genelinde hizmet sağlamaktadır.

Amacımız her zaman memnun müşteri görmektir bizlere gözünüz kapalı güvenebilir ve cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Osmangazi Lg Servisi

Osmangazi Lg Servisi tüm bölge genelinde sağladığımız geniş servis ağımız ve uzman teknisyen ve teknisyen yardımcılarımız ile 7/24 saat gece gündüz demeden servis hizmeti verdirmekteyiz. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınızdır yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizi aramak ve mevcut arıza kaydınızı her zaman sizleri güler yüzle karşılayan Çağrı merkezi bırakmak.

Bizler civarı gün içerisinde kapınızda oluyoruz ve cihazınızın tüm arıza sorunlarını en hızlı bir şekilde tamir edip yapıyoruz ve sizlere teslim etmeden önce çalışır vaziyette olup olmadığını kontrol ederiz ve rutin testlerden geçirerek sizlere daha uzun ömürlü ve ilk gün ki sağlamlığına ve verimine kavuşmuş şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !