Anasayfa / Bursa / Bursa Regal Servisi 444 1 840
Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Regal Servisi 444 1 840

Bursa Regal Servisi Çamaşır makineleri, ağır işlerden birisi olan çamaşır yıkamanın yükünü epeyce hafifleten ve birçok ev hanımının rahatlamasını sağlayan beyaz eşyalar olmaktadır. Çamaşır makineleri sistemleri itibariyle suyla çalışan eşyalar olduklarından genel bakıldığında nerede kullanıldıkları, nasıl kullanıldıkları önemli değilmiş gibi durmaktadır.

Bursa Regal Servis

Bursa Regal Servisi Ancak bilinmesi gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Çamaşır makineleri, özellikle de son çıkan yeni teknoloji ve akıllı sisteme sahip çamaşır makineleri nemden etkilendiklerinden, bunların nemli ortamlardan uzak tutulması gerekmektedir.

Yıldırım Regal Servisi

Yıldırım Regal Servisi Bu konuda da en başta montaj sırasında bir şeyler yapılması gerekmektedir. Bunun için bir servisten yardım alınması gerekmektedir.

Osmangazi Regal Servisi

Osmangazi Regal Servisi Bu hizmeti de sizlere en iyi şekilde sunabilecek firmalardan olan servisimiz, çamaşır makinenizi doğru yere monte ederek nemden uzak olmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bunun sonrasında servisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Nilüfer Regal Servisi

Nilüfer Regal Servisi Servisimiz 4’den fazla noktasında sizlere bakım ve onarım konusunda hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan ne varsa en iyi şekilde karşılamaktadır.

Servisimizin tüm hizmetleri sizlere 1 yıllık garantiyle birlikte sunulmaktadır. Servisimiz tüm beyaz eşyalarınız konusunda istediğiniz an hizmet verebilmektedir.

Bursa Regal Servisi

Beyaz eşya servisi olarak faliyet gösteren firmamız kurulduğu günden bügüne sektörde kaliteli servislerinden dolayı kendisini ispatlamış vermiş olduğu başarısından dolayı adından sıkça söz ettirmiştir ve tüm bu çabasından dolayı da sektörde lider konumunu kazanmıştır.

Tüm bölge genelinde servisimiz ve tam donanımlı servis araç filomuzla 7/24 saat kaliteli hizmet verdirmekteyiz. Günlük yaşam alanımızda en büyük yardımcılarımızdan olan beyaz eşyalarımız buzdolabı, fırın, ocak, bulaşık makinası, çamaşır makinası, klima ve kombi gibi cihazlarınızın olası arza durumlarında bizler sizlerin yanındayızdır.

İhtiyaç duyduğunuz tüm anda bizler sizlerle sorununuz ne olursa olsun hiç problem etmeden gözünüz kapalı bizlere güvenebilirsiniz.Bakınız uzmanlarımız sürekli uyarıyor diyorlar ki tüm elektronik cihazlarınızın periyodik bakımlarını 6 ayda bir düzenli olarak yaptırınız diyor hem sağlığınız için hemde bütçeniz için bu duruma hassasiyet gösteriniz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !