Anasayfa / Bursa / Bursa Siemens Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Bursa Siemens Servisi 444 1 840

Bursa Siemens Servisi Geçmişin deneyimini gelecekte yaşatan firmamız, beyaz eşya bakım ve onarım destek servisi olarak müşterilerimizin görevindedir. Görev ve sorumluluk bilinci dâhilinde çalışan kadromuz beyaz eşyalarınıza katmış olduğu yenilikler ve kazandırdığı iş verimliliğiyle sizlerin hizmetinde bulunmaktadır.

Bursa Siemens Servisi

Kadromuz sorumluluk dâhilinde çalışarak her işi kendi işi gibi yaparak müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmekteyiz. Cihazlarınızın ilk olarak sorunu tespit edilmekte, sorun dâhilinde hangi aksamında ise o bölüme en uzman kişiyi atayarak sıkıntılarınızı bertaraf etmekteyiz.

Bursa ilinin servis verdiğimiz ilçeleri; Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir’dir.

Arıza onarım servisimiz 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sunduğu kaliteli hizmetleriyle, beyaz eşya sektöründe kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Servisteki ekiplerimiz alanında profesyonel olmasıyla kaliteli çalışmalar sunup gelişen teknoloji ile birlikte kendilerini devamlı yenilemektedirler.

Çalışanlarımızla birlikte alanımızda teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte olup, sektörde rakip firmalara örnek teşkil etmek adına, faaliyetlerimizi hiç durmadan sürdürmekteyiz.

Modern bir teknik servis ekibinden bekleyebileceğiniz bütün kriterleri bünyesinde bulunduran teknik destek servisimizle, yıllardır hizmetlerimizde üstün kalitemizden asla şaşmadan, nitelikli şekilde işlemlerimizi tamamlamaktayız Amacımız en iyisini, en kısa sürede sizlere ulaştırarak memnuniyetinizi kazanmaktır.

Beyaz eşya cihazlarınıza uzun süreli kalıcı çözüm öneri sunarak, cihazlarınızın ilk günkü çalışır halde elinize teslim etmekteyiz. Gelişen ve yenilenen teknolojinin, güvenilir hizmet verdiğimiz sektörde önemi ve faaliyetlerimizin etkisinin fazlalığını belirterek, diğer firmalardan önde olarak farkımızı yaşatmaya devam etmekteyiz. Farkındalıklarımızı sizlerle taçlandırmak adına çağrılarınızı beklemekteyiz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi