Destek
Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Vestel Servisi 444 1 840

Bursa Vestel Servisi Son derece gelişmiş bir teknolojiyle sizlere servis hizmeti sunan firmamız, attığı her adımda bunun izlerini taşımaktadır. Arıza ve bakımlarımızı yaparken, çağrılarınıza yanıt verirken, beyaz eşyalarınızın montajını yaparken her zaman en modern hizmeti sizlere sunmaktadır.

Bursa Vestel Servisi

Markaya Özel Servis Sunarız, yetkili servis değildir.

Servisimiz, tüm beyaz eşya ve klima arızalarında anında yanınızda olabilmek için 7/24 çağrı merkeziyle hizmet vermektedir. Bizler bakım ve onarımını yapmış olduğumuz tüm cihazlarınıza 1 yıl süre ile işçilik garantisi vererek servisimizin güvenini ön plana çıkarıyoruz.

Bursa Vestel Servisi

Bizler sizleri sizlerden çok düşünüyor ve umursuyoruz ve bu yüzdende her zaman sizlere şunu söylüyoruz diyoruz ki tüm elektronik cihazlarınızın periyodik bakımlarını 6 ayda bir düzenli olarak yaptırınız diyoruz hem ailenizi hem de sağlığınızı düşünüyorsanız bunlara uyunuz diyoruz ve daha sağlıklı ve huzurlu günler için bizleri arayabilirsiniz.

Osmangazi Vestel Servisi

Osmangazi Vestel Servisi Çağrı merkezimizi arayıp yardım istediğiniz anda size en yakın noktadaki çalışanlarımız anında sizinle bağlantıya geçip hızlı bir şekilde kapınıza gelmektedir.

Adresinize gelen çalışanlarımız arızanızı yerinde tespite ederek, sorunun büyüklüğüne göre sizlere yerinde veya gelişmiş atölyelerimizde hizmet vermektedir.

Servisimiz bu hizmetleri sizlere 1,den fazla noktada sunmaktadır.

Nilüfer Vestel Servisi

Nilüfer Vestel Servisi Bu noktaların tamamında alanında uzman kişiler sizlere yardımcı olmaktadır. Servisimizin sunmuş olduğu tüm hizmetler 1 yıl servis garantisi altına alınarak sunulmaktadır.

Yıldırım Vestel Servisi

Yıldırım Vestel Servisi Çünkü siz değerli müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak firmamız için çok önemli olmaktadır. Servisimiz sizlere TSE standartlarına uygun, son derece modern ve yeniliklerle ilişkilendirilmiş, tecrübeyle donatılmış kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır.

Beyaz eşya ve klima teknik servisi alanında hizmeti veren servisimiz 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir.Buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinesı,fırın,ocak,klima ve kombi gibi bozulan beya bakıma ihtiyaç duyan tüm elektronik cihazlarınızın arızalarını tam bir titizlik ve hassasiyetle yaparak ilk gün ki sağlamlığı ve yeniliği ile sizlere çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Bumu Aradığın ?

Bursa teknik servis hizmetleri

Bursa Hotpoint Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Bursa Hotpoint ServisiYıldırım Hotpoint ServisiOsmangazi Hotpoint ServisiNilüfer Hotpoint Servisi Bursa Hotpoint Servisi Hızlı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi