Anasayfa / Genel / Buzdolabı Motor Kompresör Değişim Maliyeti Ne Kadardır ?
Buzdolabı Motor (Kompresör) Değişim Maliyeti Ne Kadardır

Buzdolabı Motor Kompresör Değişim Maliyeti Ne Kadardır ?

Buzdolabı Motor Kompresör Değişim Maliyeti Ne Kadardır ? Bir buzdolabı kompresörünün tamir değiştirilmesi, herhangi bir yerde 500-2000 arasında olabilir. ( Türk lirası olarak çeviriniz ) Sorunlu bir buzdolabı kompresörünün değiştirilmesi veya tamir edilmesinin maliyeti, birkaç faktöre bağlıdır; bunlar, kompresörün büyüklüğüdür ve yeni veya yenilenmiş bir kompresörle gitmeyi seçip seçmemeniz gerekir.

Buzdolabı Motoru Değişim Fiyatı

Buzdolabı Motor (Kompresör) Değişim Maliyeti Ne Kadardır ? Kompresörler genellikle soğutma sistemindeki farklı bir sorun nedeniyle başarısız olur. Bu, bir motor problemini, soğutma sıvısının buharlaşmasını veya kompresör yağının bozulmasını içerebilir. Sadece çalışmayan kompresör problemini çözmeyin; kök problemini düzeltin.

İş Gücü Maliyeti

Bu kendin yapabileceğin bir işlem değildir. Çevre Koruma Ajansı, soğutucu ile çalışan herkesin sertifikalandırılmasını gerektirir. Bir kompresörü değiştirmek pahalı, özel alet ve ekipman gerektirir. Buzdolapları da çalışmak tehlikelidir, bu yüzden asla kendiniz yapmaya çalışmayın.

Ortalama tipik ev tipi dolaplarda 600 – 900 tl arasında rakamlar oynayabilir.  Yenilenmiş bir birim için 35 dolardan, yeni bir birim için yaklaşık 350 dolara kadar çıkabilen yeni veya yenilenmiş kompresörün maliyeti. Toplam maliyeti 300  dolar veya daha fazla olduğunda, eski, düşük kaliteli bir buzdolabını değiştirmek, kötü kompresörünü değiştirmek yerine daha uygun olabilir. güncel fiyatları öğrenmek için servisimizi arayınız.

Motoru Onarın Veya Değiştirin

Buzdolabınızı tamir etmek, yeni bir buzdolabı satın alma maliyetinin yarısından fazlasına mal olacaksa, en iyi bahis, yeni bir cihaz satın almak. Tamir uzmanınız soğutucu akışkanın düşük olduğunu veya bir kompresör sorununuz olduğunu söylerse, yeni bir buzdolabı almanın zamanı da olabilir. Bu sorunların her ikisi de düzeltmek için uzun zaman alıyor, işgücü maliyetlerini artırıyor.

Kondenser Bobini Temizliği

Rulo temizleme, müşterinin önleyici bakım olarak yapabileceği bir şeydir, ancak zamanla kir birikirse, buzdolabınız kirli rulolarla serin kalmayacağından profesyonelce temizlemeniz gerekir.

Servisimiz tüm buzdolabı modelleri için kompresör değişim hizmetleri sunuyor. Aynı gün içinde tüm buzdolabı modelleri için motor montajı yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm işlemleri yerinde yapıyor ve yapılan işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. Cihazınıza en uygun motor tipi ve değişim fiyatı almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Buzdolabı Motor Tamir Fiyatı

buzdolabı üzerindeki motorun arıza yapması halinde yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Eğer buzdolabınızın motorunu değiştirmek için fiyat arıyorsanız, servisimizdeki fiyatlar aşağıdaki gibidir.

  • 1/4 170 kalori R134 A Motor Değişim Fiyatı 750 tl.
  • 1/4 170 kalori R 600 A Motor değişim Fiyatı  850 tl

Servisimizde değişimi yapılan motora 1 yıl garanti verilmektedir.

Bu İşine Yarar Belki ?

Vestel Buzdolabı Kullanım Modları

Vestel Buzdolabı Kullanım Modları

Vestel Buzdolabı Kullanım Modları Açma / Kapama düğmesine basılarak cihazın enerjisi kesilir / açılır. Cihazın …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !