Buzdolabı Tamircisi
Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı Tamircisi Buzdolabınız aniden çalışmayı durdurduysa Servis ile iletişime geçin. her yerindeki cihaz sahipleri için buzdolabı onarımı sunuyoruz. Servisimiz hem garanti kapsamında olan hem de garanti dışı olan cihazları kapsamaktadır.

Buzdolabı Tamiri

Sertifikalı yerel onarım teknisyenlerimiz, ne kadar karmaşık olursa olsun tüm sorunları teşhis edip onarabilir. Hizmetlerimizi saat bazında değil, sabit ücret fiyatlandırma yapısına göre ücretlendiriyoruz, böylece her zaman peşin olarak ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Buzdolabınız için hemen onarım servisine ihtiyacınız varsa bugün çevrimiçi bir onarım planlayın . Sorunla ilgilenmesi için evinize bir teknisyen göndereceğiz.

Satın aldığınız buzdolabının türü ne olursa olsun, bölgenizde sorunu çözebilecek ve çözebilecek bir teknisyenimiz bulunmaktadır. Teknisyenlerimiz, popüler üreticilerden daha az bilinen üreticilere kadar eski ve yeni buzdolapları üzerinde çalışacak eğitim ve sertifikalara sahiptir.

Saatlik ücretlendirme yerine sabit ücretli buzdolabı tamir hizmeti sunuyoruz. Sabit ücretli fiyatlandırma yapısıyla, onarım işine başlamadan önce ne kadar ön ödeme yapacağınızı her zaman bilirsiniz. Sorunu teşhis ettikten sonra, parça ve işçilik açısından size ne kadara mal olacağını tam olarak söyleyebiliriz.

 

Bir yorum

  1. Ali yaman

    Merhabalar. Profilo BD2556W3IN NUMARALI A++ BUZ DOLABIMDAN BİR SÜREDİR ARA ARA ALARM SESİ GELMEKTE. EŞ BELİRLİ BELİRSİZ ZAMANLARDA GELİP KİMİ ZAMAN BİR MÜDAHALE OLMADAN KAPANMAKTA. SOĞUTMASINDA HERHANGİ BİR PROBLEM YOK. AŞIRI DOLU DA DEĞİL. SERVİSİ ARADIĞIMDA KOMPLE BOŞAL TİP DİŞTEN ÇEKİP BİR İKİ GÜN BEKLEMEMİ SÖYLEDİLER. AYRICA EKRANDA BELİRLİ SICAKLIK DEĞERLERİNİ AYARLAYIP BEKLEMEM GEREKTİĞİNİ DE SÖYLEDİLER. NE YAPTIMSA PROBLEM DÜZELMEDİ. SEBEBİ NEDİR. NASIL DÜZELİR ACABA.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi