Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Servisi.com.tr Hoşgeldiniz.

Buzdolabı Dondurucudaki Model Veya Seri Numarası Nerede ?

Buzdolabı veya dondurucudaki model veya seri numarası nerede

Buzdolabı Dondurucudaki Model Veya Seri Numarası Nerede ? Buzdolapları ve derin dondurucular için model veya seri numaraları her zaman sırt üstü kullanılır (diğer birçok cihazda olduğu gibi). Kendi buzdolabımın arkasında sadece seri numarası var. Neyse ki çoğu üretici şimdi daha erişilebilir olması gerektiğini fark etti.

Buzdolabı Model Ve Seri Numarasını Cihaz Üzerinde Bulma

Buzdolabı Dondurucudaki Model Veya Seri Numarası Nerede ? Modern bir dondurucudaki bir model ve seri numarası, genellikle bir yere kenara yapıştırılmış bir etiket üzerinde olmalıdır. Kapıyı aç ve etrafına iyi bak. Bazen üssünde ama her yerde olabilir. Bulana kadar dondurucunun altındaki çekmeceleri teker teker çıkarın.

Buzdolabının Modeli Nerede Yazıyor ?

Buzdolabındaki model ve seri numarası genellikle salata çekmecesinin yanındaki iç duvar tarafındadır. Bulmak için salata çekmecesini çıkarın. Bir buzdolabı dondurucusunda seri numarası dondurucu bölmesinde olabilir.

Buzdolabının Modeli Nerede Yazıyor ?

Derecelendirme plakaları genellikle gümüş, ancak beyaz olabilir ve genellikle sol tarafta bulunur. Bu sayıları bulamazsanız ve akla gelebilecek her saklanma yerine baktiyseniz, cihazı çekip arkada bir tane olmasını umacaksınız. Cihazın tabanında, kolayca çıkarılabilen ve bir etiketi gizleyebilen plastik bir tekme şeridi varsa, bunun bir başka yeri olabilir.

Buzdolabı Ürün Seri Numarası Nasıl Bulunur ?

Öncelikle dikkatli olun, birkaç şey tekerlekleri takılmadan ağır buzdolaplarından ve derin donduruculardan daha fazla zemine zarar verir. Bir ipucu, arka ayakları üzerine bastırmak ve dışarı kaydırmak için bir havlu ya da ön ayakların altına bir şey koymaktır.

Cihazın arka tarafında, özellikle cihazın arkasında, arka tarafında iyi bir temizlik sağlamak ve herhangi bir ızgarayı yuvarlaklaştırmak için onu hareket ettirmenin avantajlarından yararlanın. Ev yangınlarının en büyük sebeplerinden biri, arkasında tüy ve birikinti nedeniyle tıkanmış hava menfezine sahip buzdolapları veya donduruculardır (bir itfaiyeye göre yangınların% 44’ü).

Buzdolabı Seri Numarası Nerede Yazar

Son olarak: model ve seri numaraları bir yerde bir cihazda bulunmalıdır. Birinin eksik olması çok olağandışı. Bir üreticinin bunu bilinçli olarak bizden gizlemesinin mantıklı bir nedeni yoktur. Numaraları bulamıyorsanız, Servis veya üreticiye başvurun ve nerede olduğunu sorun.

Comments (2)

 • Ocak 22, 2021

  Mustafa Karataş

  Ariston buzdolabı model E2BL 19213 F03(TK) KAPAK YONU DEGİSTİRME ALT APARATİ VE ALT BUZLUK CEKMECE FİYATİ ALABİLİRMİYİM

  • Haziran 12, 2021

   Türkan

   Profilo buzdolabı model numarası nerde yazar içindeki seri numalari yazan yer var ama bi sürü şey yazıyor hangisi model

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Ara (0850) 811 24 22