Anasayfa / Beyaz Eşya İpuçları / Çamaşır makinesi deterjan çekmecesi nasıl çıkarılır ?
Çamaşır makinesi deterjan çekmecesi nasıl çıkarılır

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesi nasıl çıkarılır ?

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesi nasıl çıkarılır ?  Sabun çekmecesi nasıl çıkarılır Çekmece Düzgün tasarlanmış bir çamaşır makinesinde, kolayca çıkan bir sabun dağıtıcı çekmece bulunmalıdır. Çekmecenin tamamen uzatılmış olması durumunda, çekmeceyi serbest bırakmak için arka tarafa basmanız gereken bir şey olmalı, böylece tüm yolu dışarı çeker.

Deterjan çekmecesi nasıl çıkartılır ?

Bazı (özellikle daha ucuz) çamaşır makinelerinin baskı yapmak için hiçbir şeyi yoktur. Çekmecenin altına bakmaya çalışmazsa, çekmecenin çıkmasına izin verecek herhangi bir şey olup olmadığını kontrol edin. Bazı çekmecelerde hiç bir şey belli değil. Bazıları, özellikle küçük bir duruşu alt etmek için yeterli güçle çekilmek üzere tasarlanmışlardır (özellikle daha eski olanlar).

Hatırlanması gereken en önemli şey, çekmecenin dışarı çekildiğinde zemine düşmesini önleyen arkada altta veya üstte ve sağda yapışan bir tür durdurma olacağıdır. Bazıları, aynı zamanda, aynı zamanda, bir yandan da durma noktasına binmek için çekilirken çekilmeye ihtiyaç duyuyordu, ve diğerleri sadece sıkı bir çekime ihtiyaç duyuyordu.

Yine de sıkıca çekmeye karar verirseniz, çekmeceyi çekmecenin önünde tutmayacağınızdan emin olun, bu büyük olasılıkla kopar. Çekmeceyi arka tarafa yakın taraflardan tutun.

Aşama 1

Dağıtıcı çekmecesini sonuna kadar dışarı çekin.

Adım 2

Çamaşır suyu, çamaşır yumuşatıcı ve sıvı deterjan eklerini dağıtıcı plakadan kaldırın. Ekler, onları yukarı çektiğinizde kaldıracaktır.

Aşama 3

Çamaşır yumuşatıcı ve çamaşır suyu bölmesi arasındaki düğmeyi aşağı bastırın ve çekmeceyi çekin.

İlginizi Çekebilir

İdeal Buzdolabı Sıcaklık Ayarı

İdeal Buzdolabı ve Dondurucu Sıcaklık Ayarı

Sayfa İçindekiler İdeal Buzdolabı SıcaklığıBuzdolabındaki sayısal ayarlar ne anlama geliyor?İdeal Dondurucu SıcaklığıBuzdolabım Neden Yanlış Sıcaklıkta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi