Çamaşır Makinesi Tamircisi
Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Tamircisi Yıkayıcı Çamaşır makineniz bozulduysa ve sorunun ne olduğundan tam olarak emin değilseniz, doğru yere geldiniz! Bu sayfada çamaşır makinenizin neden su boşaltmadığını veya çamaşırlarınızı neden sallamadığını belirlemenize yardımcı olabilecek sorun giderme videoları bulacaksınız. Ayrıca çamaşır makinelerinde görülme sıklıklarına göre sıralanmış bir semptom listemiz de var.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Yakınınızdaki çamaşır makinesi tamir uzmanları, cihazınızdaki arızaları gidermeye hazır!
 • Tüm markaların tüm modellerinin onarımı
 • Tam donanımlı ve sertifikalı teknisyenler
 • Doğrudan üreticiden temin edilen yedek parçalar
 • Tüm işçilik ve parçalar için 1 yıl garanti

Çamaşır makinenizin neden su boşaltmadığını veya çalışmadığını anlamaya çalıştıysanız, devrilme noktanıza yaklaşmaya başlamış olabilirsiniz. Ev aletlerinde , çoğu benzer semptomlara sahip çok çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir . Örneğin, çalışmayan bir çamaşır makinesi bir güç sorunu olabilir, ancak sorun aynı zamanda makinenizin güvenli bir şekilde çalıştırılabileceğini bildiren mandalın da bozuk olması olabilir. 

Öğleden sonranızı kullanım kılavuzunuzdaki hata kodlarını arayarak harcamak yerine (eğer hâlâ varsa),  aramak her şeyi çözecektir. Teknisyenlerimiz sayısız çamaşır makinesi türünü ve karşılaştıkları sorunları görmüşlerdir, bu da sizin makinenizde olup biteni hızlı bir şekilde teşhis edip hemen onarabilecekleri anlamına gelir.

Onarabileceğimiz Yaygın Çamaşır Makinesi Sorunları

Çamaşır makinelerinin inceliklerine dair derinlemesine bilgi birikimine ve her marka, marka ve modele dair derin bir anlayışa sahibiz. Austin çamaşır makinesi onarım teknisyenlerimiz karmaşık sorunları, tuhaf senaryoları ve kapsamlı hasarları giderebilir ve etkili çözümleri hızlı bir şekilde sunabilir. Yıllar boyunca aşağıdaki sorunlar da dahil olmak üzere sayısız çamaşır makinesi arızasını giderdik:

 • Döndürmeyi, çalkalamayı, boşaltmayı veya döngüyü tamamlamayı reddeden yıkayıcılar . Bu sizi hala sabunlu, sırılsıklam veya temiz olmayan giysilerle baş başa bırakacaktır. Bunlar, kıyafetlerini elle durulamak zorunda kalan müşterilerinden duyduğumuz en sık karşılaşılan sorunlardan bazıları.
 • Açılmayan veya mandallanmayan kapıları olan pullar . Kilitlenmeyen kapılar çamaşır makinenizin çalışmayacağı anlamına gelir. Açılmayan kapılar, kaba kuvvet kullanmadan kıyafetlerinizi çıkarırken sorun yaşayacağınız anlamına gelir. Çamaşır makinenizi asla açmaya zorlamayın; bunun yerine yerel tamircinizi arayın. Özel araçlarımız var ve makinenize gereksiz zarar gelmesini nasıl önleyeceğimizi biliyoruz.
 • Sızıntı yapan rondelalar . Sızdıran yıkayıcılar, dikkatli olmazsanız evinizin çevresindeki alanlara su hasarına neden olabilir. Sızıntı, drenaj hortumunuzun tıkalı olabileceğinin veya bir yerde gevşek bir valf veya contanın bulunduğunun bir işaretidir. Dışarıya su sızıntısı olmadığından emin olmak için tüm olasılıkları kontrol edeceğiz.
 • Titreşen veya yüksek ses çıkaran yıkayıcılar . Çamaşır makineniz oldukça ses çıkaracaktır ancak normalden daha yüksek sesler fark ederseniz bir sorun var demektir. Yüksek sesler genellikle çamaşır makinenizin dengesinin bozulduğunun bir işaretidir ancak motorunuzda da sorunlar olabilir.
 • Açılmayan veya kapanmayan yıkayıcılar . Çamaşır makineniz başlamazsa, güç probleminiz olabilir. Makinenin devre kesiciyi tetiklemesi ya da daha büyük bir elektrik sorunu olması fark etmez, bu konunun temeline ineceğiz.
 • Çamaşır deterjanı dağıtmayan yıkayıcılar . Giysilerinizi etkili bir şekilde temizlemek için çamaşır deterjanına ihtiyacınız vardır, ancak makineniz bu işlevi tetiklemiyorsa, kontrol panosunda veya bu işlevin döngünün başında başlaması için sinyal veren bileşende bir sorun olabilir.
 • Tutarsız su sıcaklığına sahip yıkayıcılar . Sıcak çevrime ayarladınız ancak soğuk su alıyorsunuz. Bu durumda makinenizin termostatında veya ısıtma elemanlarında bir sorun olabilir ve çamaşır makinesinin tamir edilmesini gerektirebilir. Austin ev sahipleri, sorunun temeline inmek için bize güvenebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi