Anasayfa / Cep Telefonu / En İyi 5 Ücretsiz Ekran Yansıtma Uygulaması

En İyi 5 Ücretsiz Ekran Yansıtma Uygulaması

En İyi 5 Ücretsiz Ekran Yansıtma Uygulaması, bugün sizlere telefonlardan bilgisayarlar veya televizyonlarla bağlantı kuracak 5 başarılı uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulamalar sayesinde bilgisayarınızın açık olduğu anlarda çok uzakta bile olsanız bilgisayara bağlanabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

1-Chrome

En popüler ekran paylaşımı uygulamalarından birisi olan Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması, telefonunuzun ekranına bilgisayarınızın ekranını yansıtmanızı ve bu sayede bilgisayarı kontrol etmenizi sağlar. Uygulamanın en büyük özelliği, üzerinde Chrome yüklü olan her cihazda çalışabilmesidir. Uygulamada premium gibi özellikler yoktur. Tüm özelliklerinin ücretsiz olarak kullanımına izin verir.

2-Samsung Smart View

Birçok akıllı TV ve akıllı telefonda çalışabilen bu uygulama, telefonunuzun ekranını televizyona aktarabilmenizi sağlıyor. Evinizde veya bölgenizde uygun şartlar varsa bir an bile düşünülmeden kullanılabilir.

3-Microsoft Remote Desktop

Chrome uzaktan masaüstü uygulamasına çok benzeyen bir uygulama. Temelde aynı işlemleri yaparak bilgisayarınızın ekranını telefonda görmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Windows Professional ve Server sürümlerinde kullanılabilen bu uygulama, ihtiyaç duyulması halinde video ve ses akışı da sağlayabiliyor. Hiçbir satın alma olmadan her şeyiyle ücretsiz olan uygulamayı Windows kullanıcılarının daha çok kullanmasını öneriyorum.

4-TeamViewer

Uzaktan masaüstü uygulamaları arasında en ünlüsü bu diyebilirim. Yalnızca telefon değil, bilgisayardan bilgisayara gibi özellikleri ile tam bir hizmet aracıdır. Bir hesap üzerine bağladığınız bilgisayarları kontrol etmenizi sağlayan TeamViewer, bir iş ağı üzerinde çalışan ve genelde 2 ve daha fazla bilgisayar kullanan insanların vazgeçilmezidir. Mobil uygulamada da bilgisayarınızın ekranını sorunsuz bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Android dışında Mac, Windows ve Linux’u destekleyen uygulamada ücretsiz seçeneğinin yanında daha çok kurumsal alanlara hitap eden çeşitli ödeme seçenekleri yer alıyor.

5-Google Home

Chromecast ve diğer Google cihazları ile kullanılan bir uygulama olan Google Home, telefon ekranınızı TV’ye aktarmak gibi özellikleri ile son derece başarılı işler yapabilir. Bununla birlikte, video streaming gibi kullanım alanları olan Google Home’un Chromecast özelliği ücretli olmasının sıkıntılı olması dışında başarılı bir uygulama.

 

 

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ?

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ? Bu yazıda bir piroliz programından sonra kilitli kalır bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi